reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dzięki za odp. A robiłaś posiew pochwy czy szyjki? Nie wiem czy to jakaś roznica w tym przypadku...
myśle tez o tych skurczach które mam. Co prawda jak odpoczywam to są znacznie rzadziej ale czasem są...
Ja myślę że posiew zwykły albo biocenoze powinnaś zrobić. Bo to Ci pokazuje w jakim stanie jest flora czy są bakterie i to jakie i czy są dobre bakterie. Jakby coś tutaj wyszło TO z Szyjki bym zrobiła ale to po leczeniu
 
reklama
Ok dzięki. A potem poszłaś z tym do swojego gina? Bo tak się boje ze jak mu zaniosę wynik badania które sama sobie wymyśliłam to mnie zjedzie za to Xd
 
Ok dzięki. A potem poszłaś z tym do swojego gina? Bo tak się boje ze jak mu zaniosę wynik badania które sama sobie wymyśliłam to mnie zjedzie za to Xd
Tak. Gdyby nie moje badania na które poszłam to nie wiem jakby moja ciąża wyglądała. Chodziłam prywatnie do lekarza który w sumie nic nie zleciał i nawet raz mnie jie zbadał (wizyta 200 zł) zrobiłam sama badania na trombofilie i miałam rację dał mi leki nawet nie dał w sumie tylko po usg prenatalnym lekarz który robił powiedział że powinnam coś zapobiegawxzo brać (acard) to mój lekarz przytaknal bierz bierz. Zaczęły się krwotoki z nosa, płytki krwi bardzo spadły to też kazał iść do hematologa żeby te. Zadecydował. Hematolog kazał odstawić akard i brac heparyne i krwotoki się skończyły. Nie zlecił mi nigdy badania krwi sama robiłam, moczu też nie, posiewy też sama robiłam bo nigdy nie zlecił... Dziękuję Bogu, że kierował mnie co mam robić... Suma sumarow ostatnio się już tak wkurzylqm że zmieniłam lekarza w końcu. To Twoje dziecko, ono jest najważniejsze nie oglądaj się na nikogo, a jeśli tfu tfu coś się stanie to będziesz się obwiniala że mogłaś coś zrobić, bez przesady rób to co Ci serce podpowiada :)
 
Tzn w 6 tc miałam skurcze i zaczęłam krwawić i poleciały duże, paskudne skrzepy ale na szczęście jajo z zarodkiem zostało ❤ i biło już serduszko. A to tej skróconej szyjce dowiedziałam sie z tydzień temu, podczas zwykłej wizyty w 25 tyg. Nie czułam żadnych skurczy. Dodam, że w 21 tyg była okej.
A lekarz powiedział dlaczego się skróciła ? Miałaś jakiś bóle ?
 
Tak. Gdyby nie moje badania na które poszłam to nie wiem jakby moja ciąża wyglądała. Chodziłam prywatnie do lekarza który w sumie nic nie zleciał i nawet raz mnie jie zbadał (wizyta 200 zł) zrobiłam sama badania na trombofilie i miałam rację dał mi leki nawet nie dał w sumie tylko po usg prenatalnym lekarz który robił powiedział że powinnam coś zapobiegawxzo brać (acard) to mój lekarz przytaknal bierz bierz. Zaczęły się krwotoki z nosa, płytki krwi bardzo spadły to też kazał iść do hematologa żeby te. Zadecydował. Hematolog kazał odstawić akard i brac heparyne i krwotoki się skończyły. Nie zlecił mi nigdy badania krwi sama robiłam, moczu też nie, posiewy też sama robiłam bo nigdy nie zlecił... Dziękuję Bogu, że kierował mnie co mam robić... Suma sumarow ostatnio się już tak wkurzylqm że zmieniłam lekarza w końcu. To Twoje dziecko, ono jest najważniejsze nie oglądaj się na nikogo, a jeśli tfu tfu coś się stanie to będziesz się obwiniala że mogłaś coś zrobić, bez przesady rób to co Ci serce podpowiada :)

W sumie prawda ... No nic. Jutro pójdę zrobić ten posiew i dopiero zacznę beac ten Macmiror ... zobaczymy co tam wyjdzie ... ja się trochę obawiam ze może mam jakieś zakażenie bakteryjne bo dawał mi ten clotrimazolum ale ciagle coś wraca... być może to wszystko od luteiny dopochwowej bo brałam dłuższy czas...
 
Dziewczyny strasznie boli mnie krocze dziś i trochę podbrzusza ciognie przy chodzeniu wstawania jest gorzej.. W środę mam wizytę ale treoche się boję i zastanawiam się Czy już dziś nie pojechać do lekarza
 
Dziewczyny strasznie boli mnie krocze dziś i trochę podbrzusza ciognie przy chodzeniu wstawania jest gorzej.. W środę mam wizytę ale treoche się boję i zastanawiam się Czy już dziś nie pojechać do lekarza

Mnie podbrzusze bardzo często boli- raczej to chyba normalne, wszystko się rozciąga, dziecko jest jest coraz większe. A masz twardy brzuch? Bo ja przy swoich skurczach jak je mam to mam taki twardy brzuch do tego właśnie ciągnie mocniej podbrzusze i czasem mam jakieś tez dziwne odczucia w kroczu. Albo ze muszę siku itp....
 
reklama
Brzuch czasm twardnieje bardziej martwię się bólem krocza nawet jak nogi chce podnieść wyżej to ból nasila się przy wstawaniu jak kaczak chodzę
 
Do góry