reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny a takie inne pytanie. Od zawsze mam nie dobór wit d3 i w Pl brałam devikap 4 krople na dobę 15tys jednostek. Ale skończyły mi się. W zeszłym roku jak byłam w klinice mówię o tym pani dr że potrzebuję wit d3 na receptę a ona do mnie ze to jest nie ważne przy ciąży. Zatkało mnie. I teraz nie wiem czy iść do rodzinnego czy jak będę szła do gin po prosić go aby zrobił badanie oznaczając wit d3 i żeby mi coś przepisał żeby ta wit d3 w krwi podnieść. Polecacie coś na teraz bez recepty?
Nie wiem co masz w DE ale jak brałam dvitum 2000jm i brałam sobie 3 albo 4 kapsułki dziennie. Ładnie ni podniósł poziom. Wit D :)
 
reklama
Dziewczyny a takie inne pytanie. Od zawsze mam nie dobór wit d3 i w Pl brałam devikap 4 krople na dobę 15tys jednostek. Ale skończyły mi się. W zeszłym roku jak byłam w klinice mówię o tym pani dr że potrzebuję wit d3 na receptę a ona do mnie ze to jest nie ważne przy ciąży. Zatkało mnie. I teraz nie wiem czy iść do rodzinnego czy jak będę szła do gin po prosić go aby zrobił badanie oznaczając wit d3 i żeby mi coś przepisał żeby ta wit d3 w krwi podnieść. Polecacie coś na teraz bez recepty?
Mi lekarz kazał brać Wit d3..
 
Nie wiem co masz w DE ale jak brałam dvitum 2000jm i brałam sobie 3 albo 4 kapsułki dziennie. Ładnie ni podniósł poziom. Wit D :)
A to w twojej jednej tabletce jest 2000jm? Dobrze zrozumiałam? Ja nawet na kroplach nigdy nie doprowadziłam żeby wit d3 była minimum 50 ale mi kazano brać od jesieni do wiosny a na lato nie brać już? A jak Ty radzisz?
 
My musimy zrobić badania na mutacje i kariotypy.. Możliwe że w tym leży problem
Może Ty będziesz wiedzieć. Nigdy się tym nie interesowalam. A jak bym chciała witaminę d3 w kroplach i ma np 5000jm to jedna kropla tyle ma? Czyli jak bym wzięła 4 krople na dobę to jest 20tys jednostek? Przepraszam za głupie pytania
 
Może Ty będziesz wiedzieć. Nigdy się tym nie interesowalam. A jak bym chciała witaminę d3 w kroplach i ma np 5000jm to jedna kropla tyle ma? Czyli jak bym wzięła 4 krople na dobę to jest 20tys jednostek? Przepraszam za głupie pytania
W kroplach to nie wiem ale wydaje mi się że tak powinno być [emoji848]
 
reklama
My musimy zrobić badania na mutacje i kariotypy.. Możliwe że w tym leży problem
Mutacje moim zdaniem są kluczowe, do diagnostyki. Więc warto zrobić. Jak nic nie wyjdzie to wiesz, że nie w tym tkwi problem, a jak wyjdą to wiesz jak działać. Mi co prawda z 5 które robiłam wyszło tylko PAI-1, które często jest bagatelizowane przez lekarzy, ale i tak dostałam Acard i heparyne, tak profilaktycznie po dwóch poronieniach i tych wynikach. Kardiotypy, w zasadzie większość ma dobrze. Ale też warto zrobić.
Niestety nie pamiętam twojej historii, ale po dwóch poronieniach jest ono refindowane.
 
Do góry