reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Nie mogę na siebie patrzeć w lustrze [emoji85] Szara ziemista cera, jakieś krostki, wory pod oczami, tłuste włosy (a wczoraj myłam)[emoji85] No ewidentnie popsuł mi się wygląd w ciąży, więc może będzie dziewczynka [emoji848]

Ee tam poczekaj do 3 trymestru wtedy zrozumiesz co to zly wyglad w ciazy 😂 Ja sie czulam jak wielki gruby wieloryb 😂
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu ciazy. Usg mialam w zeszla srode i wiadomo , byl pecherzyk , ale nie bylo jeszcze serduszk. Czy Wy sie nie boicie w zwiazku z koronawirusem ?? Ja ogromnie , codziennie placze ze strachu - mieszkam w Szwecji i niestety tutaj olewaja temat ... ja chodze codziennie do pracy a moi trzylatek do przedszkola. Na zwolnienie lekarskie nie mam co liczyc , bo dla nich tutaj do 12 tygodnia to nie jest ciaza ..... jestem po dwoch poronieniach i nie wiem co robic. Rozwazam rzucenie pracy , ale jak bedzie wtedy finansowo to sie boje.
 
Ja również gratuluje wszystkim mamusiom które zobaczyły dzisiaj serduszko swojego maleństwa ❤ Tak bardzo bym chciała żeby i u mnie w końcu było wszystko ok tak bardzo pragnę tego dzieciątka 👶👶🍼 Muszę poczekać na wizytę jeszcze z 1.5 tygodnia i będzie wiadome ale mam bardzo mieszane uczucia 😞 nie potrafię się cieszyć bo ciągle myślę o tym że powtórzy się sytuacja z pustym jajem. Nie mam takich objawów jak Wy czasem tylko poczuje piersi ale bardzo delikatnie no i to podbrzusze bolące wczoraj bardzo bolało dzisiaj nie boli prawie wcale. Do tego wszystkiego kilka dni temu zaczęła mi rosnąć górna ósemka i tak mnie boli że szok. Trzymam kciuki za kolejne dzisiejsze wizyty wstawiajcie zdjęcia usg dziewczynki🙂🙂
 
Hej dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu ciazy. Usg mialam w zeszla srode i wiadomo , byl pecherzyk , ale nie bylo jeszcze serduszk. Czy Wy sie nie boicie w zwiazku z koronawirusem ?? Ja ogromnie , codziennie placze ze strachu - mieszkam w Szwecji i niestety tutaj olewaja temat ... ja chodze codziennie do pracy a moi trzylatek do przedszkola. Na zwolnienie lekarskie nie mam co liczyc , bo dla nich tutaj do 12 tygodnia to nie jest ciaza ..... jestem po dwoch poronieniach i nie wiem co robic. Rozwazam rzucenie pracy , ale jak bedzie wtedy finansowo to sie boje.

Hej, ja tez jestem ze Szwecji ☺ gdzie mieszkasz? zalezy jak na to patrzec, jedni powiedza ze Szwecja olewa sprawę a inni powiedzą ze działają. We wczorajszym przemowieniu do narodu Löfven mowil ze mamy sie spodziewac zmian i utrudnien w krotkim czasie wiec licze na to ze w koncu zamkną szkoly i przedszkola i wprowadza jakies wieksze ograniczenia. Nie mozesz wziasc vab na dziecko poki co na 2 tygodnie i siedziec w domu?
 
Ostatnia edycja:
Nie mogę na siebie patrzeć w lustrze [emoji85] Szara ziemista cera, jakieś krostki, wory pod oczami, tłuste włosy (a wczoraj myłam)[emoji85] No ewidentnie popsuł mi się wygląd w ciąży, więc może będzie dziewczynka [emoji848]
Ja się czuję i wyglądam tak samo, w dodatku mam jakieś since pod oczami a w życiu czegoś takiego nie miałam, może faktycznie będzie córka 😁
Ja również gratuluje wszystkim mamusiom które zobaczyły dzisiaj serduszko swojego maleństwa ❤ Tak bardzo bym chciała żeby i u mnie w końcu było wszystko ok tak bardzo pragnę tego dzieciątka 👶👶🍼 Muszę poczekać na wizytę jeszcze z 1.5 tygodnia i będzie wiadome ale mam bardzo mieszane uczucia 😞 nie potrafię się cieszyć bo ciągle myślę o tym że powtórzy się sytuacja z pustym jajem. Nie mam takich objawów jak Wy czasem tylko poczuje piersi ale bardzo delikatnie no i to podbrzusze bolące wczoraj bardzo bolało dzisiaj nie boli prawie wcale. Do tego wszystkiego kilka dni temu zaczęła mi rosnąć górna ósemka i tak mnie boli że szok. Trzymam kciuki za kolejne dzisiejsze wizyty wstawiajcie zdjęcia usg dziewczynki🙂🙂
Nie przejmuj się, ja też nie mam żadnych objawów, bolą mnie tylko piersi a poza tym to nic. Żadnych mdłości, jedynie apetyt mam bardzo mały.


Dziewczyny które również mają dziś wizytę albo już są po, trzymam mocno kciuki, będzie dobrze. Ja już mam to za sobą, a kolejną wizytę mam za tydzień, trafiłam na bardzo fajną Panią dr 😊
 
@Paraply u nas takie same procedury. Wrzucalam nawet screen.
Ja czuje się tragicznie, jakbym Nin stop miała kaca giganta, ale takiego co ścina z nóg.
Wyglądam jak zjawa już.

Tak, ja robie NIFTY, tzn., chciałabym i mam umówiony termin, ale boje sue, ze mi to odwołają
 
reklama
Nie mogę na siebie patrzeć w lustrze [emoji85] Szara ziemista cera, jakieś krostki, wory pod oczami, tłuste włosy (a wczoraj myłam)[emoji85] No ewidentnie popsuł mi się wygląd w ciąży, więc może będzie dziewczynka [emoji848]

Kochana to samo co zajrzę w lustro to myśle ale zbrzydłam [emoji23] w pierwszej ciazy to mogłam w reklamach szamponów do włosów występować albo kremów do idealnej cery. Teraz to porażka
 
Do góry