reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dziewczyny ratunku co na zęby? Dostał już dwa dni pod rząd Ibuprom wieczorem bo on nawet jeść nie chce, ciągle na rękach i ciągle płacze, wywiozą mnie do psychiatryka jak nic, żyje sobie szczęśliwie na kawach [emoji849]
Ja uwazam za cudotwórstwo kuleczki Osanit. Ale jak wiadomo jednemu służy dentosept, inny jeszcze cos innego. U nas sprawdzil sie niemiecki Osanit
 
zmienie ten temat, bo we mnie aż wrze.
Ja mam w domu Lale, psa i jeszcze.. konia :p
IMG_20200325_151941.jpg
IMG_20200325_151858.jpg
 
Mi właśnie kiedyś pediatra viburcol przepisał, przy temperaturze pomagalo. Może warto sprobowac. Camille też mam. Ale ja nie wiem czy to działa.
 
reklama
Dziewczyny ratunku co na zęby? Dostał już dwa dni pod rząd Ibuprom wieczorem bo on nawet jeść nie chce, ciągle na rękach i ciągle płacze, wywiozą mnie do psychiatryka jak nic, żyje sobie szczęśliwie na kawach [emoji849]
Paulinka ja mojemu starszemu oprócz tych wszystkich dentinoxow i innych żeli smarowalam dziaselka tym syropem np ibum (kapka na palec i smarowanie) trochę też łagodziło. I chłodne gryzaki z lodówki. Nic więcej nie pomoże. Trzeba przetrwać [emoji85]
 
Do góry