reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dziewczyny zakładacie same bluzki w domu bez body dzieciom tym, które pełzają czy spędzają większość czasu na brzuchu ? W H&M nie ma body z długim rękawem [emoji1751]
 
Śliczną ta Lala❤❤❤ dziewczynki chyba sa bardziej rozgarnięte. Ta Twoja córunia taka ułożona a moj to huligan.
Taaa ułożona. Ja jestem zdziwiona samą sobą, bo jestem w stosunku do niej bardzo konsekwentna... Myślałam, że będę na wszystko pozwalać, ale jednak się nie łamie zbyt czesto, przynajmniej narazie.
 
Ja sie pytam jak to sie stalo ze ona juz taka duza!??? Ten nasz maly okruszek.. a tu taka pucolinka fajna 🥰🥰

Daj spokój ten czas chyba w jej wypadku przyspieszył za bardzo [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

Wczorajsze wygibasy wieczorne:
IMG_2583.JPG
 
reklama
Do góry