reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hahaha no dokładnie :) W czwartek u mnie będzie 6+3 a uwas?
U mnie 6+6 albo 7+0 coś takiego.


Ja naprawdę czuję, że będzie ok. Ale jednak ze względu na zdrowie psychiczne zostawiam sobie możliwość, że nie będzie. Jak się nastawię na serduszko a tu kicha to będzie to dużo trudniejsze przeżycie niż jak jestem przygotowana na różne opcje.

Będę trzymać kciuki a do 16 to zniosę jajo :D
 
Ja mam jutro pierwszą wizytę o 16.40.
5+6. Mam nadzieję że zrobi mi usg na nfz mimo że przez telefon stwierdziła że oficjalnie to nie zrobi.
Zdaje sobie sprawę że ciąża może być młodsza i będzie tylko pęcherzyk jeszcze ale chciałabym już chociaż takiego kropka zobaczyć [emoji4]
 
Ja dokładnie tak robię swojej lekarce prywatnie powiedziałam, że korzystam z pakietu w Luxmedzie żeby mieć badania za darmo. Dzięki temu mogła dostosować swoje działania do tego co już mam zlecone w pakiecie.

Hej tez mam pakiet w luxmed , jak to teraz wyglada ? Bez problemu można przyjść na wizytę ?
 
"Piernik98, post: 19444535, member: 196794"]
U mnie jutro wizyta na 10.15 u nowego lekarza...tez sie stresuje czy sie okaze kompetentny ale mam opinie od 1 osoby ze byl ok a od drugiej ze prowadzil jej zagrozona ciaze po 1 poronieniu i 1 pozamacicznej wiec licze ze bedzie ok. Choc to juz dziadzius o lasce 😅 licze ze ma doswiadczenie jak na swoj wiek
[/QUOTE]
Daj znać po wizycie jak tam?
 
@Rumiankowa musi byc dobrze :) Ja też się troszeczkę denerwuje, zwłaszcza jak poczytałam różne historie na tym forum ale staram się myśleć pozytywnie.
@Angelika22 ja też mam pakiet w Luxmed i w czw właśnie mam tam wizytę. Wcześniej teleporada z lekarzem, zleciła mi wizytę w placówce. Jak wszystko będzie dobrze mówila, że dostanę skierowania na badania.
 
@Rumiankowa musi byc dobrze :) Ja też się troszeczkę denerwuje, zwłaszcza jak poczytałam różne historie na tym forum ale staram się myśleć pozytywnie.
@Angelika22 ja też mam pakiet w Luxmed i w czw właśnie mam tam wizytę. Wcześniej teleporada z lekarzem, zlecił mi wizytę w placówce. Jak wszystko będzie dobrze mówila, że dostanę skierowania na badania.
Ja po prostu mam już swoją historię poronienia i to zostaje z tyłu głowy ;) Ale czuję się zupełnie inaczej niż ostatnio i mam przeczucie, że tym razem się uda ;)

Edit: z luxmedem potwierdzam, dokładnie tak samo. Ja tylko dostałam wcześniej skierowanie na tsh i ft4 bo miałam jeszcze przed ciążą podwyższone ;)
 
reklama
Hej tez mam pakiet w luxmed , jak to teraz wyglada ? Bez problemu można przyjść na wizytę ?
Ja miałam telepradę na której ginekolog wystawiła mi skierowania na usg i na badania krwi. Te skierowania muszą być na cito żeby można było zapisać się w portalu pacjenta. W ciagu 2 tygodni musisz je wykorzystać . Potem znowu zapisujesz sie na telewizję i pewnie dostajesz następne zalecenia. Wiem, że obecnie są dedykowane placówki w Luxmed na badania dla ciężarnych.
 
Do góry