reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Miałam cesarke bo córcia ułożyła się miednicowo w 31 tygodniu i tak pozostało a w szpitalu wcześniej nie leżałam bo moj lekarz uznal dwie jednostki insuliny za fakt Nieważny zupełnie teraz biorę juz 8 i zapowiedzial że w 39 tygodniu będę w szpitalu leżeć
To taka akurat waga [emoji3526] wcześniej leżałaś w szpitalu? A napisz jeszcze proszę czy miałaś cesarkę?
 
reklama
Niesamowite zobaczyłam wynik na czczo 85......tak zareagowalam zdziwieniem ze mąż myślał ze mi skoczyl cukier ponad 100........
 
A u mnie od 3 dni na czczo 90-93. Kombinuje jak mogę i nic nie wychodzi. Jakiś kiepski tydzień mam. Jak jadłam ostatni posiłek o 20 rano cukry ok, a ja jem teraz kromkę z serem albo szynka koło 22 tak rano ponad normę. Chyba przestanę jesc ten ostatni posiłek i zobaczę co się będzie działo.
 
A u mnie od 3 dni na czczo 90-93. Kombinuje jak mogę i nic nie wychodzi. Jakiś kiepski tydzień mam. Jak jadłam ostatni posiłek o 20 rano cukry ok, a ja jem teraz kromkę z serem albo szynka koło 22 tak rano ponad normę. Chyba przestanę jesc ten ostatni posiłek i zobaczę co się będzie działo.
Mozesz srobowac odstawić ostatni posilek, ale czy nie bedziesz miec wtedy rano ketonow?. U mnie niestety sie pojawialy ketony wiec musze o 22 zjesc kanapke... I chociaz jestem na insulinie raz cukier jest w normie raz powyzej... Brak slow
 
A u mnie od 3 dni na czczo 90-93. Kombinuje jak mogę i nic nie wychodzi. Jakiś kiepski tydzień mam. Jak jadłam ostatni posiłek o 20 rano cukry ok, a ja jem teraz kromkę z serem albo szynka koło 22 tak rano ponad normę. Chyba przestanę jesc ten ostatni posiłek i zobaczę co się będzie działo.
Ja to już Wogule zmieniam raz o 20 raz o 22.30 juz pojęcia nie mam co jeść i kiedy uroki tej durnej choroby
 
reklama
Wczoraj zjadłam kanapkę z szynka o 22 i dziś cukier 84 mierzony o 7:30.
A możliwe to jest ze jak mierze wcześniej to jest większy. Różnie wstaje ale kojarzę te pomiary ponad 90 miałam jak mierzyłam przed 7
 
Do góry