reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Teoretycznie tak, ale ten budżet 1200 to już i tak mocno naciągany więc sama rozumiesz :) pierwotnie mówiłam do tysiaka, później mówię 1200, a teraz to już sama nie wiem [emoji85] wiem, że masz oczywiście rację bo to najbardziej ekonomiczna opcja do wyboru w naszej sytuacji...A on jest od 0? Idę patrzeć w takim razie, a kupowała któraś z Was w 8* ? Można negocjować ceny ?
No wieeem jak jest :D daj znać co zadecydujesz!
 
Dziewczyny jaki wybrałyście fotelik po łupinie? Mam nie lada problem, Igor waży 8 kg większość RWF jest 9-25, jedynie minikid 2.0 jest 0-25, ale 1600 zł trochę dużo, chciałbym zmieścić się do +/-1200 zł. W 8 gwiazdek proponują mi Joie spin 360 fajny, ale 0-18 teoretycznie do lat 4, ale w praktyce mówią,że 3-3,5 roku to taki max bo dziecko wyrośnie wzrostowo [emoji1745] nie wiem co robić zależy mi żeby jak najdłużej pojeździł tyłem, z drugiej strony wiem,że jak teraz nie kupię 0-25 to napewno nie kupię 0-18, później 9-25 i na końcu przodem 15-36 bo to już w ogóle wychodzi bardzo mocno nie ekonomicznie [emoji1745]
Czekać aż będzie ważył 9 kg nie będę bo to może być kolejne pół roku...
Kupiłam axkid move za 850 w bobowozkach. Moja waży 9300 około.
Bardzo fajny i bezpieczeństwo bez porównania do joie spin, ma plus test. Tylko, że on na pasie.ale widzę, że to wcal nie przeszkadza.
 
Dziewczyny jak u was wygląda kwestia spotykania się rodziną, znajomymi, nadal siedzicie w domu ? U nas była szwagierka z rodziną i raz teściowa, dziś rodzice, ale tylko na ogrodzie i nie dochodzili do Igora, z jednej strony chciałabym wyluzować, a z drugiej się boję co gdyby jednak...
I chciałabym dopytać o kwestie piżam na okres letni :) w ubiegłym roku Igor spał cały czas w pajacach, ale to była inna sytuacja bo noworodek jeszcze wcześniak długo nie trzymał temperatury ciała, a nie wiem co kupić na ten rok :) rampersy głównie czy pajacyki również ? I może któraś z Was korzysta z pajacyków zapinanych na zamek ? Coraz częściej mamy problem z zapięciem pajaca bo Igor ucieka [emoji85] ale mam wrażenie, że ten zamek będzie go gdzieś uwierał w nocy [emoji848]
Paula u nas spotkania sa normalne.. codziennie widze sie z mama i tata.moj M pracuje razem z tata.. widuje swoich braci.. zyjemy w zasadzie jak dawniej.. jedynie wchodzac do sklepu dezynfekuje rece i noszę maseczke tylko w sklepie lub urzedzie. Na spacery chodzę bez.

Co do spania to ja w tym roku mysle zeby miec rampersy... Body na kr..rekaw lub bez rękawów a jak beda upaly to w samym pantsie ewntualnie jakas koszuleczka cienka na ramiaczkach. Filipek widze podobny jest do mnie i lubi spać lekko ubrany. Teraz sypia w pajacu lub typowej pizamce i nie zna czegoś takiego jak przykrycie..
 
Pochwalę się jakiego już dużego mam synka [emoji3531] za kilka dni kończy 11 miesięcy [emoji3531]Zobacz załącznik 1117125
O jaki fajny duży chłopczyk już [emoji4] z resztą z jednego dnia mamy maluchy [emoji2] Zobacz załącznik 1117144Zobacz załącznik 1117145
Ja się pytam kiedy te dzieci tak wyrosly? Toz one ledwo co sie rodzily!!! Szok slicznosci🤩🤩🤩
Ja dzis bylam podejrzeć mała kluskę :) okruch już ponad 7 cm do pupy ma :) parametry, markery i odruchy ma prawidlowe, serducho 153/min. No i wyszlo na dzień dzisiejszy ze ciąża o kolejne kilka dni starsza (wg om 12+3, wg owulki i poprzedniego usg 12+5, a według dzisiejszego usg 13+2). Termin porodu chwilowo mi przeskoczył na 12 listopada.
Pozdrawiamy forumowe ciocie :)
Pieknie rośnie fasolka!! Gratulacje! Bardzo sie cieszę ze doczekałam Twojej ciazy.. ze starej ekipy zostala nam jeszcze chyba Irenka i Gosia. Wierze w nie bardzo!!
Dziewczyny jaki wybrałyście fotelik po łupinie? Mam nie lada problem, Igor waży 8 kg większość RWF jest 9-25, jedynie minikid 2.0 jest 0-25, ale 1600 zł trochę dużo, chciałbym zmieścić się do +/-1200 zł. W 8 gwiazdek proponują mi Joie spin 360 fajny, ale 0-18 teoretycznie do lat 4, ale w praktyce mówią,że 3-3,5 roku to taki max bo dziecko wyrośnie wzrostowo [emoji1745] nie wiem co robić zależy mi żeby jak najdłużej pojeździł tyłem, z drugiej strony wiem,że jak teraz nie kupię 0-25 to napewno nie kupię 0-18, później 9-25 i na końcu przodem 15-36 bo to już w ogóle wychodzi bardzo mocno nie ekonomicznie [emoji1745]
Czekać aż będzie ważył 9 kg nie będę bo to może być kolejne pół roku...
Paula ja się powtorze.
Nie patrz na wage.. to jest orientacyjne.. Igi jest wysoki.. wyrosl z łupiny wiec dla jego bezpieczeństwa przelozyc trzeba go do kolejnego.. nawet jesli nie spełnia kryterii wagowych to moze w nim jeździć. Wazny tez jest wzrost.. sa dzieci ktore nie mieszczą sie w lupinie bo sa tak pulchne a wzrostowo krociutkie i tez je sie przesadza i wcale niekoniecznie do takich od 0kg...
My mamy Axkid move bo cena atrakcyjna i na nasza kieszen.. gdybym miala wiecej grosza na pewno byłby to Axkid ale wzięłabym minikida.
Jest na fb grupa 8 gwiazdek gdzie mozna uzyc lupki i szukac informacji a jeśli nie ma to zadac pytanie samemu. Odpowiedza Ci specjalisci.
 
Ja dzis bylam podejrzeć mała kluskę :) okruch już ponad 7 cm do pupy ma :) parametry, markery i odruchy ma prawidlowe, serducho 153/min. No i wyszlo na dzień dzisiejszy ze ciąża o kolejne kilka dni starsza (wg om 12+3, wg owulki i poprzedniego usg 12+5, a według dzisiejszego usg 13+2). Termin porodu chwilowo mi przeskoczył na 12 listopada.
Pozdrawiamy forumowe ciocie :)
Ooo jak super [emoji3590] cudne maleństwo [emoji3590][emoji847][emoji847]
 
Kupiłam axkid move za 850 w bobowozkach. Moja waży 9300 około.
Bardzo fajny i bezpieczeństwo bez porównania do joie spin, ma plus test. Tylko, że on na pasie.ale widzę, że to wcal nie przeszkadza.
To akurat żaden problem bo tego fotelika nie przepinam :) oczywiście wygodnie było by przy obrotowym, ale nie jest to konieczne :) zastanawiam się tylko jak wsadza się takiego już 5 łatka do RWF [emoji85] toż to już takie wielkie chyba nie ? [emoji848] Do ilu zamierzacie wozić tyłem ?
Paula u nas spotkania sa normalne.. codziennie widze sie z mama i tata.moj M pracuje razem z tata.. widuje swoich braci.. zyjemy w zasadzie jak dawniej.. jedynie wchodzac do sklepu dezynfekuje rece i noszę maseczke tylko w sklepie lub urzedzie. Na spacery chodzę bez.

Co do spania to ja w tym roku mysle zeby miec rampersy... Body na kr..rekaw lub bez rękawów a jak beda upaly to w samym pantsie ewntualnie jakas koszuleczka cienka na ramiaczkach. Filipek widze podobny jest do mnie i lubi spać lekko ubrany. Teraz sypia w pajacu lub typowej pizamce i nie zna czegoś takiego jak przykrycie..
Igor też w pajacyku, odkryty [emoji85] ja na razie jeszcze podchodzę ostrożnie, widzę się z rodzicami w sumie raz się widziałam, ale nie dochodzili do Igora, a pozostałym nie pozwalam na branie Igora na ręce, ale mnie trochę irytuje to obsciskiwanie i całowanie niezależnie od wirusa [emoji849]
Ja się pytam kiedy te dzieci tak wyrosly? Toz one ledwo co sie rodzily!!! Szok slicznosci[emoji2956][emoji2956][emoji2956]

Pieknie rośnie fasolka!! Gratulacje! Bardzo sie cieszę ze doczekałam Twojej ciazy.. ze starej ekipy zostala nam jeszcze chyba Irenka i Gosia. Wierze w nie bardzo!!

Paula ja się powtorze.
Nie patrz na wage.. to jest orientacyjne.. Igi jest wysoki.. wyrosl z łupiny wiec dla jego bezpieczeństwa przelozyc trzeba go do kolejnego.. nawet jesli nie spełnia kryterii wagowych to moze w nim jeździć. Wazny tez jest wzrost.. sa dzieci ktore nie mieszczą sie w lupinie bo sa tak pulchne a wzrostowo krociutkie i tez je sie przesadza i wcale niekoniecznie do takich od 0kg...
My mamy Axkid move bo cena atrakcyjna i na nasza kieszen.. gdybym miala wiecej grosza na pewno byłby to Axkid ale wzięłabym minikida.
Jest na fb grupa 8 gwiazdek gdzie mozna uzyc lupki i szukac informacji a jeśli nie ma to zadac pytanie samemu. Odpowiedza Ci specjalisci.
Chyba najlepiej będzie jak osobiście rzeczywiście pojadę te foteliki obejrzeć, ewentualnie 0-18, a później już przodem bo innej opcji nie widzę [emoji1745] pojedziemy w drugiej połowie czerwca bo raz, że łupina jeszcze tragicznie nie wygląda, a dwa, że i tak w niej aktualnie nigdzie nie jeździ [emoji85]
 
reklama
To akurat żaden problem bo tego fotelika nie przepinam :) oczywiście wygodnie było by przy obrotowym, ale nie jest to konieczne :) zastanawiam się tylko jak wsadza się takiego już 5 łatka do RWF [emoji85] toż to już takie wielkie chyba nie ? [emoji848] Do ilu zamierzacie wozić tyłem ?Igor też w pajacyku, odkryty [emoji85] ja na razie jeszcze podchodzę ostrożnie, widzę się z rodzicami w sumie raz się widziałam, ale nie dochodzili do Igora, a pozostałym nie pozwalam na branie Igora na ręce, ale mnie trochę irytuje to obsciskiwanie i całowanie niezależnie od wirusa [emoji849]Chyba najlepiej będzie jak osobiście rzeczywiście pojadę te foteliki obejrzeć, ewentualnie 0-18, a później już przodem bo innej opcji nie widzę [emoji1745] pojedziemy w drugiej połowie czerwca bo raz, że łupina jeszcze tragicznie nie wygląda, a dwa, że i tak w niej aktualnie nigdzie nie jeździ [emoji85]
Nie bardzo rozumiem po co teraz chcesz jeszcze pchać się w fotelik od 0. To tylko koszt. Ja nie myślę narazie ile będę wozila tyłem. Mój jest chyba do 25 kg. Ale to wszystko wyjdzie w praniu. Jeśli i tak mało jeździcie to poczekaj chwilę, albo kup taki od 9 i będziesz miała spokój. Moja jeszcze w łupinie się mieściła, a w tym wcale się nie topi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry