reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja teraz zmienilam probiotyk z biogai na dicoflor. U nas ciagle te zielone kupy, zobacze czy zmiana probiotyku cos da.

My za tydzien mamy 6w1 i rota. Potem za 3 tyg pneumokoki. Meningokoki typ B tez planuje ale chyba wlasnie po jakims ewentualnym wyjezdzie wakacyjnym. Meningokoki YA i cos tam jeszcze doktor mowila ze po pol roku to tylko 1 dawka wiec zaczekamy.
A od czego zalezy ta ilosc dawek prevenar. Mi dr powiedziala ze maja byc 4 dawki nic nie mówiła ze mozna 3 😕
Wlasnie zeby nie chodzic dwa razy to te penumokoki drugie chce zrobic z trzecim 6w1
 
reklama
Hmmm to moze ja cos pokrecilam? Czytalam ze mozna isc dwoma torami dawkowanie ze jeden to 2 dawki i jedna przypominajaca i odstepy 2 miesiace miedzy dawkami albo odstepy miesieczne i wtedy 3 dawki j przypomjnajaca ale mozliwe ze cos mi sie popierniczylo :D
Nie pomylilas, wlasnie doczytalam. To chyba moja lekarka mi nie powiedziala... Dopytam sie teraz na wizycie bo jezeli taka sama skutecznosc to wole mniej dawek ☺
Nas juz umowila po 6 tygodniach od pierwszej wiec zalozyla cykl 3+1. Cos kojarze ze starsza tez szczepilismy 3+1
 
Nie pomylilas, wlasnie doczytalam. To chyba moja lekarka mi nie powiedziala... Dopytam sie teraz na wizycie bo jezeli taka sama skutecznosc to wole mniej dawek ☺
Nas juz umowila po 6 tygodniach od pierwszej wiec zalozyla cykl 3+1. Cos kojarze ze starsza tez szczepilismy 3+1
No bo wlasnie dzisiaj rozmawialam z naszą to mowila zeby to zrobic razem z 6w1. Pamietam ze z nia ustalam te tory szczepienia na poczatku ale wtedy bylam malo oczytana i nie pamietam juz co zadeklarowalam...
 
U nas 23.06 szczepienie i będzie 6w1, rotateq i pneumokoki. Meningo później w okienku wolnym od 6w1
 
Dziewczyny, jak usypiacie teraz Wasze dzieciaczki? U mnie od jakiegos czasu juz nie ma zasypiania przy piersi. Skaczemy na piłce ale tu też robi się trudniej. No i wiadomo - ręce i kregosłup odpadają. Jakie macie sposoby?
 
Dziewczyny, jak usypiacie teraz Wasze dzieciaczki? U mnie od jakiegos czasu juz nie ma zasypiania przy piersi. Skaczemy na piłce ale tu też robi się trudniej. No i wiadomo - ręce i kregosłup odpadają. Jakie macie sposoby?
Ja od trzech dni widzę setny już chyba skok u Neli. Na noc gasimy światło i zasypia sama w łóżeczku.
- tylko ten jeden raz. Poza tym przy piersi bądź ostatnio na rękach i to tylko na pół godziny w ciągu dnia 😔
 
U nas w ciagu dnia nie ma spania oprocz na mnie albo na spacerze... a wieczorem mala sama zasypia kolo 21. Chyba ze zmeczenia skoro w dzien nie spi.

Czy wiecie co moga oznaczac nierowne faldki na rączkach? Na jednej mala ma wiecej niz na drugiej...
 
Ja od trzech dni widzę setny już chyba skok u Neli. Na noc gasimy światło i zasypia sama w łóżeczku.
- tylko ten jeden raz. Poza tym przy piersi bądź ostatnio na rękach i to tylko na pół godziny w ciągu dnia 😔
O rany, sama? Mój jak sie go kładzie to zaraz zaczyna sie wiercic i protestować. No nie widzę szans na takie coś 😅
Oj to widzę że Wasze córy troche typ mojej starszej z tym spaniem w dzień 😞 wspolczuje! Dla pocieszenia jej sie jakos wlasnie w okolicy 4tego mca uregulowało i zasypiała w dzień przy piersi lub w wózku.
 
reklama
U nas w ciagu dnia nie ma spania oprocz na mnie albo na spacerze... a wieczorem mala sama zasypia kolo 21. Chyba ze zmeczenia skoro w dzien nie spi.

Czy wiecie co moga oznaczac nierowne faldki na rączkach? Na jednej mala ma wiecej niz na drugiej...
Oj niebwiem. U nas były nierówne na nóżkach ale jak usg bioderek wyszło ok to przestałam sie przyglądać. Jutro sprawdzę czy się wyrównało i zobaczę rączki 😉
Może bardziej pracuje jedną rączką i bardziej ją umięśnia?
 
Do góry