reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Współczuję ja dostałam bólu barku ale jakoś przeszło.
A wczoraj przezywalam koszmar zoladkowy. Wzdelo mnie tak strasznie że myślałam że pekne.
Wy też tak macie że rano brzuszek niewielki a wieczorem jak na chwilę przed porodem. Ja do łóżka normalnie się tocze.
Powiem wam że ta ciąża wogole jest jak dla mnie inna niż poprzednia.
Witamy :)

Ale się namęczyłam w weekend... dopadła mnie rwa kulszowa :( jakieś 4 lata temu miałam już epizody z tą łajzą ale wtedy leki przeciwzapalne szybko uśmierzyły ból a ból taki że najgorszemu wrogowi nie życzę....
Dobrze, że trochę odpuściło i w miarę mogę funkcjonować ;)
Dziewczyny trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, niestety nasz kregosłup właśnie zdaje egzamin zycia...
 
reklama
Witamy :)

Ale się namęczyłam w weekend... dopadła mnie rwa kulszowa :( jakieś 4 lata temu miałam już epizody z tą łajzą ale wtedy leki przeciwzapalne szybko uśmierzyły ból a ból taki że najgorszemu wrogowi nie życzę....
Dobrze, że trochę odpuściło i w miarę mogę funkcjonować ;)
Dziewczyny trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, niestety nasz kregosłup właśnie zdaje egzamin zycia...
Współczuję[emoji20] mi się wczoraj zrobił ropień na piersi wielkości ping ponga i znowu cierpię zwłaszcza jak się położę. Boli diabelsko... Dzieci sobie zażyczyły naleśniki na obiad[emoji849] idę się męczyć przy patelni[emoji19]
 
O kurczę współczuję jak tak nie lubię wymiotować.
A objawy mam tak inne niż w poprzednich ciążach że głowę bym sobie dała obciąć że to dziewczynka[emoji848] dzisiaj rano np. zrobiło mi się niedobrze w ciągu dosłownie minuty i przytuliłam się do klozetu[emoji849]
 
[QUOTE="EWA 30, post: 19633048, objawy mam tak inne niż w poprzednich ciążach że głowę bym sobie dała obciąć że to dziewczynka[emoji848] dzisiaj rano np. zrobiło mi się niedobrze w ciągu dosłownie minuty i przytuliłam się do klozetu[emoji849]
[/QUOTE]
Ja tez mam inne objawy niż w poprzedniej ciąży. Zobaczymy co pokaże jutrzejsze USG.
 
Czesc Dziewczyny, jestem tu nowa :) dolaczam do Waszej grupy :) termin mam na 14 listopada, pierwsza ciąża, tez chlopak jak u wiekszosci z Was :)
Cześć :) jak się czujecie?

Witamy :)
Ale się namęczyłam w weekend... dopadła mnie rwa kulszowa :( jakieś 4 lata temu miałam już epizody z tą łajzą ale wtedy leki przeciwzapalne szybko uśmierzyły ból a ból taki że najgorszemu wrogowi nie życzę....
Dobrze, że trochę odpuściło i w miarę mogę funkcjonować ;)
Dziewczyny trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, niestety nasz kregosłup właśnie zdaje egzamin zycia...
Mnie tak ostatnio męczyła dyskopatia szyjna :( Po trzech dniach bólu jak już leżałam i płakałam zawieźli mnie na sor na kroplówkę z paracetamolu. Na szczęście odpuściło bo myślałam, że umrę. Wolę już rodzić bez znieczulenia...

Wczoraj pierwszy raz poczułam jakieś smyranie w brzuchu. Mega delikatne i w sumie nie jestem pewna czy to dzidź. Położyłam się akurat na brzuchu, więc młodego docisnęłam trochę. Według gin mam łożysko na przedniej ścianie więc nie spodziewam się, że poczuję ruchy tak wcześnie ale w sumie to czwarta ciąża, więc wszystko możliwe ;)
Mam przykaz zrobić połówkowe między 18 a 21 tygodniem. Dziś zaczęłam 17. Cholera tyle czekania....
 
Ja sama w szoku jestem,ponieważ czuje już lekkie ruchy dziecka a nawet jak kopnie (posiadam macice dwurożna i dziecka ma mniej miejsca może dlatego) Niedawno zaczęłam 17tydzien i dziś zobaczyłam ze coś cieknie (malutkie ilości,a gdy wcisnęłam sutek wyleciało więcej w odcieniu żółtym) co jakiś czas z sutków,wyglada na siare.. Bardzo szybko,u was kiedy się pojawiła?
 
Ja sama w szoku jestem,ponieważ czuje już lekkie ruchy dziecka a nawet jak kopnie (posiadam macice dwurożna i dziecka ma mniej miejsca może dlatego) Niedawno zaczęłam 17tydzien i dziś zobaczyłam ze coś cieknie (malutkie ilości,a gdy wcisnęłam sutek wyleciało więcej w odcieniu żółtym) co jakiś czas z sutków,wyglada na siare.. Bardzo szybko,u was kiedy się pojawiła?
U mnie po naciśnięciu sutka też pojawiają się kropelki. Niby to dobra pora ;) Choć ja ostatnio z mojego faceta się śmiałam żeby mi laktacji nie rozkręcał za szybko :p
 
reklama
Oby nie 😂 Jest to moja pierwsza ciąża i nie powiem wszystko nowe zwłaszcza,ze to tak szybko się dzieje (myslalam ze zacznie się gdzieś w 20tygodniu)
 
Do góry