reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

To ja dziś dogodziłam sobie młodymi ziemniakami z kefirem. Będę cierpieć. Nie toleruje nabiału od kilku lat [emoji23] też bym zjadła wątróbkę....
Nie robię często bo nikt u mnie nie lubi ale dzisiaj zrobiłam specjalnie dla siebie [emoji846] dzieci miały spaghetti. A dla mnie jeszcze na jutro zostało.
Od rana zaiwaniam. Nie zrobiłam tyle od początku ciąży co dzisiaj w ciągu dnia. Jutro chyba z łóżka nie wstanę[emoji23]
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jak się czujecie przy tej pogodzie? Ja mam dziś mega niskie ciśnienie, kiepsko się czuje. Czeka mnie wyprawa z dziećmi po buty i nie wiem jak to ogarnę. Jakoś trzeba będzie.
Ja wczoraj mialam niezbyt fajna przyjgode. Jechalismy nad morze i podczas podrozy zauwazylam niewielkie plamieni
Ja jem raz na ruski rok. A czemu się nie powinno?
Ze wzgledu na witamine A. Moja siostra ostatnio robila pasztet i dla mnie zrobila specjalnie bez watobki, wlasnie z tego wzgledu :)
 
Ale z drugiej strony wątróbka ma dużo żelaza. Zjedzona raz na ruski rok nikomu nie zaszkodzi. Tak samo jak szklanka herbaty owocowej która w składzie ma hibiskus który podobno ma działanie poronne. Spokojnie jak by tak trzymać się tych wszystkich rzeczy to pozostaje suchy chleb i woda.
Ja wczoraj mialam niezbyt fajna przyjgode. Jechalismy nad morze i podczas podrozy zauwazylam niewielkie plamieni
Ze wzgledu na witamine A. Moja siostra ostatnio robila pasztet i dla mnie zrobila specjalnie bez watobki, wlasnie z tego wzgledu :)
 
A co do płacenia to który to tydzień? Powtórzyła się jeszcze? A jakiś stosunek był gdzieś niedawno?( przepraszam za pytania ale ale to istotne).
Jednorazowe niewielkie raczej nie będzie miało znaczenia. Może być efektem miejscowego podrażnienia albo pęknięcia drobnego naczynka w pochwie ale z szyjki przy nadzerce. Jeśli brzuch nie boli A krwawienie się nie powtarza to raczej to nic złego.
Ja wczoraj mialam niezbyt fajna przyjgode. Jechalismy nad morze i podczas podrozy zauwazylam niewielkie plamieni
Ze wzgledu na witamine A. Moja siostra ostatnio robila pasztet i dla mnie zrobila specjalnie bez watobki, wlasnie z tego wzgledu :)
 
A co do płacenia to który to tydzień? Powtórzyła się jeszcze? A jakiś stosunek był gdzieś niedawno?( przepraszam za pytania ale ale to istotne).
Jednorazowe niewielkie raczej nie będzie miało znaczenia. Może być efektem miejscowego podrażnienia albo pęknięcia drobnego naczynka w pochwie ale z szyjki przy nadzerce. Jeśli brzuch nie boli A krwawienie się nie powtarza to raczej to nic
 
Urwalo mi pierwsze zdanie :( otoz lekarz prowadzacy zalecil mi wizyte na najblizszej izbie przyjec, a ze bylam w drodze nad morze to najbliszy byl Elblag. Tak wiec wyladowalam w szpitalu. Wykonali wszystkie potrzebne badania i na szczescie wszystko dobrze... Maly wazy juz 230 gr :)
 
Hej dziewczyny, ja już nie śpię. Chciałam jeszcze trochę, ale już nie mogę. No cóż, spróbuję popracować. Dzisiaj planujemy dłuższą wycieczkę rowerową, zobaczymy jak będzie, bo puchną mi już trochę nogi i przez to są obolałe i nie wiem jak sobie pomóc. W poprzedniej ciąży miałam ten sam problem i pomógł poród ;-)
 
reklama
Miałam dzisiaj slabą noc, niestety ale plecy i moja rwa jeszcze trochę mi dokwiera i bardzo słabo spałam....
@Padarka jeździsz na rowerze? Wszędzie czytam, ze nie mozna, a korci mniebstrasznie bonprzed ciążą to moze zycie toczyło se na rowerze :p no i nogi... znam ten ból... tez mam opuchnięte kosteczki i łydki. Wczoraj zamoczyłam sobie nogi w zimnej wodzie na kilka.minut, co za ulga :)
 
Do góry