reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny, widzę, że sporo z Was wrzuca zdjęcia ubranek wkładanych przez głowę, czy nie ma trudności w ubieraniu ich takiemu maluszkowi? Jakoś sobie wymyśliłam że to będzie karkołomne zadanie i wybieram tylko kopertowe 😮🤔
 
reklama
Ja miałam też wysypkę i okazało się, że oliwka dla kobiet w ciąży mnie uczula, pomimo, że smarowałam całe ciało wysypka była tylko na brzuchu.
Wlasnie smaruje od poczatku ciazy ale smarowalam 3 roznymi rzeczami i wciaz to samo...ale tez nad tym myslalam. Odstawie calkowicie na kilka dni moze i zobaczymy.
 
Dobra zrobilam dzis ryzykowny krok. Po raz pierwszy wyrwalam sobie wąsik (meszek bardziej) woskiem...specjalnie niby dedykowany do tych okolic. Czekalam na ten dzien bo akurat w razie co nie musze nigdzie wychodzic przez kilka dni😅 ogolnie wrazenia takie...nie bolało...az sie zdziwilam, wyrwalo praktycznie wszystko ale zrobilam tylko po bokach ust tak na sprobowanie bo jak bedzie cos nie tego to bede chodzic z 2 plackami a nie calym czerwonym wąsem 😂 no i tak nie bolalo nic ale sa lekkie zaczerwienienia i czuje takie jakby mrowienie...posmarowalam alantanem mascią...mam nadzieje ze to jednak zejdzie do rana🤣😅😂
 
Czytałam, że kobietom w ciąży należy się opieka położnej od 21tc. Wrzucam wycinek z informacją, punkt 4.
Ja zamierzam siebie wybrać położna i z tego korzystać, tym bardziej że to pierwsze dziecko 😉
Hm.... brzmi ciekawie. Któraś wie jak to się załatwia?

Ja też jestem zielona ale korzystam z listy z książek "mamy dla mamy" :)
A mogłabyś wrzucić zdjęcie tej listy? Jestem ciekawa, bo nie zaczęłam jeszcze myśleć o wyprawce...
Spokojnie... Ja też nie robię wyprawki :D ja wciąż się obawiam aby nic no nie wiem...nie zapeszyć? Zacznę kupować później :)
Ja kupiłam na razie 3 przesłodkie body :D I też nic więcej...
A wiecie co... Dziś miałam te prenatalne i dalej do mnie nie dociera, że jestem w ciąży.. Nadal boje cieszyć się i komukolwiek powiedzieć.. Za tydz zacznę 2 trymestr mam też wizyte u mojego lek... To może wtedy w końcu do mnie dotrze i będę mogła się cieszyć ciąża i Dzieckiem :)
Ja też się bardzo bałam cieszyć, ale postanowiłam sobie że po prenatalnych odpuszczam, mówię znajomymi dalszej rodzinie. Ile można wciąż się bać :) Na każdej wizycie lekarz używa słowa "wzorowo", więc chyba czas się z tego cieszyć :D

Hahaha, dziewczyny a oprócz kiecki z selfieroom macie jakieś sprawdzone, podkreślające ciążę ubrania? Ja chciałam dzisiaj na pocztę ubrać się tak, żeby podkreślić mój minibrzuszek i zorientowałam się że wszystkie moje ciuchy sprzed ciąży są oversize albo rozmiar większe ;D Miałam kompleks fałdek na brzuchu i chodziłam w samych workowatych, a teraz nie mam ani jednej w której widać brzuszek.
 
A mnie blokuje płeć 😂 ze nie mogę jeszcze szaleć z zakupami 😂 a nie umiem tak kupować jakoś w ciemno i nie mam nic jeszcze 🤷🏼‍♀️ Ale jak tylko się dowiem to łaaaaa będzie szał 😁😂 ja się borykam w ciąży ciagle z kaszlem takim swędzeniem gardła :/ a ja już bardzo kaszlem to aż ciągnie na wymioty nie wiem od czego i zapytałam wczoraj gina ale nie powiedział mi w sumie od czego to :/ myślałam ze może od tarczycy ale nie wiem 🤷🏼‍♀️ Dziś już mnie bardzo meczy :(
Ja tez nie znam jaka plec ale niebieskie jyz przezylam znydzilomnie rozowe tez teraz srawiam ba rozne kolory ktire pasuja u tu i tu
 
reklama
Do góry