reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny a ile wasze dzieci ważyły w 32tc? U mnie dokładnie 31+1 i mała waży 1995g ułożona główką w dół więc już jest gotowa do wyjścia😜 a tak Wogóle to pytam się dzisiaj gina czy jest już głową w dół? A on mi mówi że to nie jest takie ważne...a ja na to że nie chciałabym cesarki z powodu ułożenia miednicowego. On na to że tylko u pierworudek jest to wskazaniem do cesarki! A wieloródki mogą sobie rodzić miednicowy! Szok i niedowierzanie!😱🤯🤦‍♀️
 
reklama
Dziewczyny a ile wasze dzieci ważyły w 32tc? U mnie dokładnie 31+1 i mała waży 1995g ułożona główką w dół więc już jest gotowa do wyjścia😜 a tak Wogóle to pytam się dzisiaj gina czy jest już głową w dół? A on mi mówi że to nie jest takie ważne...a ja na to że nie chciałabym cesarki z powodu ułożenia miednicowego. On na to że tylko u pierworudek jest to wskazaniem do cesarki! A wieloródki mogą sobie rodzić miednicowy! Szok i niedowierzanie!😱🤯🤦‍♀️
Mój w 32+1 ważył 2240
 
Dziewczyny a ile wasze dzieci ważyły w 32tc? U mnie dokładnie 31+1 i mała waży 1995g ułożona główką w dół więc już jest gotowa do wyjścia😜 a tak Wogóle to pytam się dzisiaj gina czy jest już głową w dół? A on mi mówi że to nie jest takie ważne...a ja na to że nie chciałabym cesarki z powodu ułożenia miednicowego. On na to że tylko u pierworudek jest to wskazaniem do cesarki! A wieloródki mogą sobie rodzić miednicowy! Szok i niedowierzanie!😱🤯🤦‍♀️
Mój w 32+4 2125g od 30tyg obrócony główka w dół, kolejne i ostatnie usg mamy w poniedziałek - będzie 35+2
 
Okazało się, że mam miękką szyjkę😱 na szczęście zamkniętą. Przy badaniu palpacyjnym nie chciał mi powiedziećvile szyjka ma. Dopiero po usg jak się okazało że ma prawie 3cm to się przyznał że myślał że szyjki już nie ma bo jest tak miękka że jej nie czuć. Mam brać magnez i uważać na zaparcia. Każdy skurcz może spowodować że szyjka zniknie😱mam dużo leżeć i nie dźwigać.
 
Dziewczyny a ile wasze dzieci ważyły w 32tc? U mnie dokładnie 31+1 i mała waży 1995g ułożona główką w dół więc już jest gotowa do wyjścia😜 a tak Wogóle to pytam się dzisiaj gina czy jest już głową w dół? A on mi mówi że to nie jest takie ważne...a ja na to że nie chciałabym cesarki z powodu ułożenia miednicowego. On na to że tylko u pierworudek jest to wskazaniem do cesarki! A wieloródki mogą sobie rodzić miednicowy! Szok i niedowierzanie!😱🤯🤦‍♀️
Moja królewna w 31+5 ważyła 2043.
Nie wyobrażam sobie rodzic z miednicowego ale moja kolezanka tak była urodzona i była drugim dzieckiem właśnie.
 
reklama
Okazało się, że mam miękką szyjkę😱 na szczęście zamkniętą. Przy badaniu palpacyjnym nie chciał mi powiedziećvile szyjka ma. Dopiero po usg jak się okazało że ma prawie 3cm to się przyznał że myślał że szyjki już nie ma bo jest tak miękka że jej nie czuć. Mam brać magnez i uważać na zaparcia. Każdy skurcz może spowodować że szyjka zniknie😱mam dużo leżeć i nie dźwigać.
Ja też mam problemy z tą szyjka. Ostatnio miała 25mm. Lekarka kazala mi się oszczędzać. Luteinę i magnez biorę już od 25 tc. Ale brzuszek mi naprawdę często twardnieje. Jestem ciekawa co będzie na następnej wizycie 4 września
 
Do góry