reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny musicie nas zarazić tymi drugimi kreskami 😅 ja mam ponad tydzień do okresu więc czekam i cieszę się z wami !
Ja na moim przykładzie powiem. Owulacji nie pilnowałam w tym miesiącu. Kwas brałam różnie.
I akurat przed kwu wypad z dziewczynami miałam, winko było wróciłam do domu już pijana i byly seksy.
Potem weszłam w kalendarz po paru dniach i to bylo dzień przed owu.
I seksy były 4 dni przed, 1 dzień przed i 2 dni po owulacji.
No i w tym miesiącu też jadłam co chciałam, nie patrzyłam czy zdrowe czy nie. Leciało jak chciałam
 
15dc i testy owu prezentują się tak
Zdjecie z jednym testem o 19:00
a drugie z dwoma o 22:00
IMG_20200916_222044586.jpg

IMG_20200916_192010766~2.jpg
 
Daj znać co Tobie lekarz powie o tym staraniu po hsg!
Lekarz wybitnie mało rozmowny, o zaleceniach po hsg dowiem się w trakcie. Bardzo konkretny 😨 mąż musi uzupełnić badania nasienia o fragmentację DNA i HB... Coś tam - zdolność łączenia plemnika z hialuronem i ja HSG, jak wyjdzie ok to mamy działać dalej i tyle. 20% szans na każdy rok
 
Ja na moim przykładzie powiem. Owulacji nie pilnowałam w tym miesiącu. Kwas brałam różnie.
I akurat przed kwu wypad z dziewczynami miałam, winko było wróciłam do domu już pijana i byly seksy.
Potem weszłam w kalendarz po paru dniach i to bylo dzień przed owu.
I seksy były 4 dni przed, 1 dzień przed i 2 dni po owulacji.
No i w tym miesiącu też jadłam co chciałam, nie patrzyłam czy zdrowe czy nie. Leciało jak chciałam
to chyba ten dzień przed owu był tym szczęśliwym 🤔😁♥️
 
Motylekkk proszę powiedz mi jaką masz temperature ciała mierzona pod pachą. Bo niby w ciąży jest wyższa. Czyli jak mam 36,6 to o ciąży można zapomnieć....
 
reklama
Motylekkk proszę powiedz mi jaką masz temperature ciała mierzona pod pachą. Bo niby w ciąży jest wyższa. Czyli jak mam 36,6 to o ciąży można zapomnieć....
Nie każda kobieta ma podwyższona temperaturę w ciąży zwłaszcza pod pachą. Nie skreślaj cyklu przez temperaturę mierzona pod pachą. Ona nam nic nie mówi. Który masz dzisiaj dc? Za ile ma być @ masz potwierdzona owu? Sexy były?
 
Do góry