reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny :) przestały mi wyskakiwać powiadomienia i myślałam, że cicho na forum się zrobiło, a tu tyle stron do nadrobienia:) właśnie czytam, że też się u Was pojawia twardnienie brzucha czyli to normalne, a już się dzisiaj zaczynałam martwić. Ja mam 31 lat pierwsze dziecko, a z mężem po ślubie jesteśmy dwa lata:) z zawodu jestem nauczycielką w przedszkolu. Jutro idę na prenatalne trzymajcie kciuki:)
Daj znaka co u malenstwa jak bedziecie po :) o ktorej masz wizyte?
 
reklama
Hejka,
Ayla1414 wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 👰🤵.
U mnie przeziębienie przeszło, ale od dwóch dni dość mocny ból pachwin, spojenia łonowego przy poruszaniu się i oczywiście przy przekładaniu na bok w nocy 😒.
Rozmawiałam wczoraj z lekarzem prowadzącym, podejrzewa rozejście spojenia łonowego, mam nadzieję, że będzie w granicach normy, bo inaczej to katastrofa.
Czy któras z Was też to przechodzi?
 
Hejka,
Ayla1414 wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 👰🤵.
U mnie przeziębienie przeszło, ale od dwóch dni dość mocny ból pachwin, spojenia łonowego przy poruszaniu się i oczywiście przy przekładaniu na bok w nocy 😒.
Rozmawiałam wczoraj z lekarzem prowadzącym, podejrzewa rozejście spojenia łonowego, mam nadzieję, że będzie w granicach normy, bo inaczej to katastrofa.
Czy któras z Was też to przechodzi?
Mnie tak bolało z 3 dni, ale na badaniu lekarz powiedział że młody rośnie i nie widzi nic związanego z rozejściem. Teraz od czasu do czasu odczuwam ciągnięcie na dole, ale nie ma już bólu przy chodzeniu czy przekładaniu.

Mam nadzieję, że szybko przejdzie i nic poważnego nie będzie :)

Ayla1414 - gratulacje!👰
 
Hejka,
Ayla1414 wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia [emoji141][emoji1774].
U mnie przeziębienie przeszło, ale od dwóch dni dość mocny ból pachwin, spojenia łonowego przy poruszaniu się i oczywiście przy przekładaniu na bok w nocy [emoji19].
Rozmawiałam wczoraj z lekarzem prowadzącym, podejrzewa rozejście spojenia łonowego, mam nadzieję, że będzie w granicach normy, bo inaczej to katastrofa.
Czy któras z Was też to przechodzi?
Dziękujemy
 
Mnie tak bolało z 3 dni, ale na badaniu lekarz powiedział że młody rośnie i nie widzi nic związanego z rozejściem. Teraz od czasu do czasu odczuwam ciągnięcie na dole, ale nie ma już bólu przy chodzeniu czy przekładaniu.

Mam nadzieję, że szybko przejdzie i nic poważnego nie będzie :)

Ayla1414 - gratulacje!👰


Dziękuję Martini4 za pocieszenie, chciałabym, aby skończyło się tak jak u Ciebie. Lekarz kazał duzo odpoczywać i sie oszczędzać. Wizytę mam dopiero za niecałe 2 tyg.
 
Hej:) ja po prenatalnych wszystkie narządy pięknie pracują lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości, tylko powiedział, żeby kontrolować wzrost bo na dzień dzisiejszy 29+4 waży około 1300g więc jak powiedział mieści się w normie, ale jest poniżej przeciętnej. Jak zapytałam o przyczynę to stwierdził, że najwidoczniej taka moja uroda, że będę rodziła mniejsze dzieci, ale gdyby mały odbiegał od normy powyżej dwóch tygodni to wtedy należy przerwać ciążę..
 
Hej:) ja po prenatalnych wszystkie narządy pięknie pracują lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości, tylko powiedział, żeby kontrolować wzrost bo na dzień dzisiejszy 29+4 waży około 1300g więc jak powiedział mieści się w normie, ale jest poniżej przeciętnej. Jak zapytałam o przyczynę to stwierdził, że najwidoczniej taka moja uroda, że będę rodziła mniejsze dzieci, ale gdyby mały odbiegał od normy powyżej dwóch tygodni to wtedy należy przerwać ciążę..

Rubi, a co oznacza ostatnie zdanie, dlaczego przerwać ciąże? Mój w 28 tyg +5 dni ważył 1154 i było ok 🤔
 
reklama
Hej:) ja po prenatalnych wszystkie narządy pięknie pracują lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości, tylko powiedział, żeby kontrolować wzrost bo na dzień dzisiejszy 29+4 waży około 1300g więc jak powiedział mieści się w normie, ale jest poniżej przeciętnej. Jak zapytałam o przyczynę to stwierdził, że najwidoczniej taka moja uroda, że będę rodziła mniejsze dzieci, ale gdyby mały odbiegał od normy powyżej dwóch tygodni to wtedy należy przerwać ciążę..
To super :) najwazniejsze ze przybiera cos. Mniej niz powinien ale rosnie. A jak bedzie sie cos dziac to na pewno zareaguja :)
 
Do góry