reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mała.czarna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
6 860
Witam wszystkie przyszłe mamusie z terminem na czerwiec 2021 :) Ja dzis testowalam 26dc. Jestem pelna obaw, bo mam juz za sobą dwie straty ale wierzę że tym razem sie uda! :)
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1601050591681_6715292900892836579.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1601050591681_6715292900892836579.jpeg
    300,3 KB · Wyświetleń: 22 115
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie z terminem na czerwiec 2021 :) Ja dzis testowalam 26dc. Jestem pelna obaw, bo mam juz za sobą dwie straty ale wierzę że tym razem sie uda! :)
Hej :) ja tez 26 dc. Idziemy równo😁 jestem po jednej stracie, modle sie żeby tym razem było dobrze, na razie dwie kreski a w poniedziałek ide do lekarza😊
 

Załączniki

  • 20200925_162655.jpg
    20200925_162655.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 867
Hej,
Ja wstępnie również się witam :). 26dc mam za 2 dni i wtedy będę się testować, jednak cykle mam zegarkowe, także już tydzień po ow zaczęłam mieć "małe" bóle miesiączkowe (ciężko je nazwać) oraz ciągnięcie piersi po bokach, dodatkowo weszły biegunki, których nigdy nie miałam. Wszystko utrzymuje się więc jestem dobrej myśli :), także mam nadzieję że zostanę z wami.
Na betę się wybieracie?
 
Hej,
Ja wstępnie również się witam :). 26dc mam za 2 dni i wtedy będę się testować, jednak cykle mam zegarkowe, także już tydzień po ow zaczęłam mieć "małe" bóle miesiączkowe (ciężko je nazwać) oraz ciągnięcie piersi po bokach, dodatkowo weszły biegunki, których nigdy nie miałam. Wszystko utrzymuje się więc jestem dobrej myśli :), także mam nadzieję że zostanę z wami.
Na betę się wybieracie?
Tak ja ide w poniedzialek i potem w srode :)
 
Ja juz dzis nigdzie nie zrobie niestety :( mysle czy nie zrobic testu w domu z krwi
Nastawiam się, że jednak lepiej troszkę poczekać :)
Miałam jedną ciążę poronioną we wczesnym etapie, z takimi samymi objawami także, mimo wszystkich znaków na niebie będę się testować ok 26 dnia, natomiast do lekarza w razie w. będę pchać się chyba tak na 7 tydzień.
Witaminki, mam nadzieję że już brane?8-)
Swoją droą nawet nie powyślałam o teście z krwi w domu? robiłaś już?
 
Nastawiam się, że jednak lepiej troszkę poczekać :)
Miałam jedną ciążę poronioną we wczesnym etapie, z takimi samymi objawami także, mimo wszystkich znaków na niebie będę się testować ok 26 dnia, natomiast do lekarza w razie w. będę pchać się chyba tak na 7 tydzień.
Witaminki, mam nadzieję że już brane?8-)
Swoją droą nawet nie powyślałam o teście z krwi w domu? robiłaś już?
Ja dwa poronienia 10 tydzien :( wiec tez mam obawy :( Ja biore caly czas pregne start ale od jutra przejde na pregne plus :)
 
reklama
Ja dwa poronienia 10 tydzien :( wiec tez mam obawy :( Ja biore caly czas pregne start ale od jutra przejde na pregne plus :)
Mój gin polecił mi te co na zdjęciu, I zaznaczył że do ok. 10 tygodnia spokojnie mam brać. A potem przechodzę dopiero na klasyczne. Przykro, jak już dziesiąty tydzień miałaś i to jeszcze 2 razy :( u mnie był pusty pęcherzyk, ale i tak człowiek się przejmuje.
 

Załączniki

  • IMG_20200926_115258.jpg
    IMG_20200926_115258.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 342
Do góry