reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mega Wam wspolczuje dziewczyny... a ja narzekam na to, że mam odruch wymiotny przy myciu zębów i twarzy 🙈🙈 bolą mnie też piersi, ktore juz sie zrobily duuuze i jestem zmeczone (ale akurat to odczuwam kazdej jesieni) 😉 mnie brak mocnych objawow nie martwi, bo wiem, że to nie jest tak, ze ciagle musi byc nam niedobrze... ale ogolnie masakra... ciaza to wieczny strach. I pomyslec, ze sa dziewczyny, ktorym wystarcza 3 razy usg w ciagu calej ciazy... dla mnie to abstrakcja 😂 bede matka panikara!
 
Mega Wam wspolczuje dziewczyny... a ja narzekam na to, że mam odruch wymiotny przy myciu zębów i twarzy 🙈🙈 bolą mnie też piersi, ktore juz sie zrobily duuuze i jestem zmeczone (ale akurat to odczuwam kazdej jesieni) 😉 mnie brak mocnych objawow nie martwi, bo wiem, że to nie jest tak, ze ciagle musi byc nam niedobrze... ale ogolnie masakra... ciaza to wieczny strach. I pomyslec, ze sa dziewczyny, ktorym wystarcza 3 razy usg w ciagu calej ciazy... dla mnie to abstrakcja 😂 bede matka panikara!
Ja dopóki nie dostanę dziecka na ręce to będę panikowac a co dopiero potem w sumie 😂😂 chociaz ogolnie mam dosc luźne podejście do macierzyństwa:)
 
Jestem przerażona dziś...piersi przestały boleć i ustąpiły mi mdłości... ostatnio oznaczało to jedno...
Spokojnie. To jeszcze nic nie oznacza. Ja tez nie odczuwam codziennie mdłości.
Faktycznie jednak te maski obowiązkowe teraz się przydają[emoji23]
To jest jedyny plus. Nie muszę się malować ewentualnie tylko rzęsy 😂 a wypryski zakryte maska
 
reklama
Odebrałam właśnie wynik z progesteronu dzisiaj 7 tydzień chyba jest okej co dziewczyny?
IMG_20201022_135130.jpeg
 
Do góry