reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny za ponad tydzień mam się zgłosić na planowane cc i powiem wam , ze zaczynam panikować jak dziecko 😌 dodatkowo zostawiam w domu dziecko które jest tylko ze mną ciagle , mąż od zawsze nocki robił i nie zna nawet rytmu nocy dziecka , dnia w sumie tez średnio bo to głównie ja z nim byłam od zawsze 😯 ahhh
 
reklama
Cześć dziewczyny, trochę późno dołączam do was ale jakoś tak wyszło.. dziś zaczęłam 37 tydz 🙂 3 dziecko i 3 córcia, termin mamy na 26 listopada. Może są tu jakieś mamy w podobnym terminie z Warszawy?
Witamy!
U mnnie termin na 5.11 ale też Wawa :)
Jak się czujesz?

Kurczę... mam katar jak diabli, mam nadzieję, że się wyleczę zanim rozpocznie się poród...
 
Cześć dziewczyny, trochę późno dołączam do was ale jakoś tak wyszło.. dziś zaczęłam 37 tydz 🙂 3 dziecko i 3 córcia, termin mamy na 26 listopada. Może są tu jakieś mamy w podobnym terminie z Warszawy?
Dzień doberek, też niedawno dołączyłam ale już czuję się jak u siebie, jest tu bardzo miło 😁 tak więc rozgość się na dobre. U mnie tp podobny bo 23.11, też 3 dziecko, też córcia z tym że druga, mam już w domu 12-latkę i synka.
 
Długa i zamknięta na cztery spusty :/ żel z prostaglandynami dostępny tylko w szpitalach. Mamy działać naturalnie. Gin mowila o oleju rycynowym, herbatce z liści malin i seksie. Herbata pewnie potrzebuje sporo czasu żeby przyniosła efekty, biegunka po rycynowym jakoś mnie nie kreci. Za to mam teraz bieganie po schodach z racji remontu i seks... Chic ja myślę że to głowa zamknęła wszystko żeby uporządkować dom zanim młody się urodzi. Z gin widzę się po porodzie, no chyba że nic się do terminu nie ruszy to będę do niej pisać.
Ojjjj tam samo przyjdzie 😉 schody i sex zrobią swoje😀😀😀
 
Po długim czasie piszę. Ale ciągle tylko nadrabiam czytanie Was i już nie miałam czasu napisać. My się właśnie przeprowadzamy, torba nie spakowana. Rzeczy, których potrzebuję nie mam jeszcze, albo są gdzieś w kartonach (różnych), latam po schodach jak głupia, no i zaczął mi odchodzić czop, mam skurcze, ale muszę, no muszę jeszcze zacisnąć nogi. Bo jeszcze czeka nas malowanie tam i tutaj też musimy po sobie pomalować stare mieszkanie. No totalny haos. Pozdrawiam pierwszą już rozpakowaną mamusie i wszystkie jeszcze czekające na godzinę zero.
 
reklama
Dziewczyny za ponad tydzień mam się zgłosić na planowane cc i powiem wam , ze zaczynam panikować jak dziecko 😌 dodatkowo zostawiam w domu dziecko które jest tylko ze mną ciagle , mąż od zawsze nocki robił i nie zna nawet rytmu nocy dziecka , dnia w sumie tez średnio bo to głównie ja z nim byłam od zawsze 😯 ahhh
O. Ja mam na 5.11 na planowana cc. I też świra dostaje choć to pierwsze dziecko i nie mam dodatkowego stresu w postaci malizny w domu. A nie masz komu młodej podrzucić? Ja siostra rodziła synka to ja zgarnęłam mlodą na parę dni i przywiozłam dopiero przed odbiorem (żeby pojechała z tatą odebrać mamę i braciszka ze szpitala)
 
Do góry