reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Znalazłaś dentystę? Kurde święto plus covid masakra w temacie...
A ty, chodzisz wciąż do psychologa?
Nie znam reszty twoich kłopotów ale nawet walka o Dominika na pewno wiele Cie kosztowała, dbaj o siebie!
A z innej beczki, podziwiam Twojego męża, mój się bał wziąć na ręce maleństwa a większe były niż twój! A wszelkich inkubatorow itp to się bal jak nie wiem! Twój jest bardzo dzielny, super!
Mam teraz konsultacje z Panią psycholog w formie online. To nie to samo co bezpośrednio ale i tak bardzo mi pomagają. Dentystę udało się ogarnac💪. Bogu dzięki bo małemu jak się okazało ropa podeszła, zaczął puchnąć 😨także żadne przeciwbolowe by mi nie pomogły. Na szczęście dostałam namiar do dentysty który ma gabinet w domu i się zlitowal.

A mój mąż cóż no przebieranie poszło tak że Panie położne musiały zmienić body, bo synek i mąż nie zsynchronizowali się w trakcie zmieniania pieluchy i Dominik wszystko pięknie osiusial 😁ale fakt jest dzielny :) i nie boi się brać małego. Teraz już super bo jesteśmy w tym otwartym inkubatorze to maluch już taki na wyciągnięcie ręki.
 
reklama
Cześc dziewczyny. Oddychamy sami od rana :) Pan doktor powiedział że Dominiczek będzie teraz pod obserwacja. Jeśli dalej będzie sobie radził to ekstra, jeśli będzie jeszcze kłopot dostanie sterydki żeby już pchnąć go do domku ❤️. Mieliśmy badania główki, serduszka, płucek, nerek i innych organów. Wyszły bardzo dobrze. Płucka delikatna dysplazja ale to wcześniak więc nie jest to niczym niezwykłym w każdym razie doktor podkreślił że naprawdę lekka. Tak więc póki co jest dobrze :)
 

Załączniki

  • received_1062362470880961.jpeg
    received_1062362470880961.jpeg
    128,8 KB · Wyświetleń: 275
Cześc dziewczyny. Oddychamy sami od rana :) Pan doktor powiedział że Dominiczek będzie teraz pod obserwacja. Jeśli dalej będzie sobie radził to ekstra, jeśli będzie jeszcze kłopot dostanie sterydki żeby już pchnąć go do domku ❤. Mieliśmy badania główki, serduszka, płucek, nerek i innych organów. Wyszły bardzo dobrze. Płucka delikatna dysplazja ale to wcześniak więc nie jest to niczym niezwykłym w każdym razie doktor podkreślił że naprawdę lekka. Tak więc póki co jest dobrze :)
aż się wierzyć nie chce, że taki duży chłopak z niego.
Tak z ciekawości, na kiedy miałaś termin porodu ?
 
Cześc dziewczyny. Oddychamy sami od rana :) Pan doktor powiedział że Dominiczek będzie teraz pod obserwacja. Jeśli dalej będzie sobie radził to ekstra, jeśli będzie jeszcze kłopot dostanie sterydki żeby już pchnąć go do domku [emoji3590]. Mieliśmy badania główki, serduszka, płucek, nerek i innych organów. Wyszły bardzo dobrze. Płucka delikatna dysplazja ale to wcześniak więc nie jest to niczym niezwykłym w każdym razie doktor podkreślił że naprawdę lekka. Tak więc póki co jest dobrze :)
Super wieści. Czekamy kiedy już będziecie w domku [emoji7]
 
Cześc dziewczyny. Oddychamy sami od rana :) Pan doktor powiedział że Dominiczek będzie teraz pod obserwacja. Jeśli dalej będzie sobie radził to ekstra, jeśli będzie jeszcze kłopot dostanie sterydki żeby już pchnąć go do domku [emoji3590]. Mieliśmy badania główki, serduszka, płucek, nerek i innych organów. Wyszły bardzo dobrze. Płucka delikatna dysplazja ale to wcześniak więc nie jest to niczym niezwykłym w każdym razie doktor podkreślił że naprawdę lekka. Tak więc póki co jest dobrze :)
Czas wracać do domu... Niedługo święta... Adwent zacznie nowy rok... Czas do domu [emoji3059][emoji537][emoji178]
 
reklama
Do góry