reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Laktator warto mieć , ja przy pierwszym dziecku po cc pokarm zaczął lecieć w drugiej dobie , na oddziale był mega wypasiony z medeli , musiałam tylko kupić końcówkę za pare zł ale ten laktator ciagle brały dziewczyny na pokoi wcześniaków . Mąż kupić mi zwykły ręczny i spisał się , nawet nie jakiś firmowy . Po powrocie do domu okazało się ze tylko będę odciągać bo syn nie ssał piersi i zainwestowałam w elektryczny z medeli ale powiem wam ze jak ktoś doraźnie chce odciągać to szkoda kasy na elektryczne . Teraz znów jestem po cc , ale nie odciagalam pokarmu bo nie zalecali w szpitalu , tylko częste przystawianie . Odkąd jesteśmy w domu czyli tydzień odciagalam dwa razy bo mały nie wypił wszystkiego i czułam grudki . Mam zwykły z Auchan za 40 zł i dosłownie pare minut i butelka pełna wiec myśle ze spisze się każdy laktator , trochę miałam z nimi do czynienia , po pierwszej cc odciagalam 6 miesięcy
 
Ja też zaopatrzyłam się w laktator. Co prawda odrazu elektryczny Medela Swing Flex, bo bardzo mi zależy na karmieniu piersią, a mam planowane CC w poniedziałek i trochę się nasłuchałam, że ciężej z laktacją.
Do tego będę miała test na Covid, nie wiadomo jak wyjdzie.. chociaż żadnych objawow nie mam i jeśli nie bede miała dziecka przy sobie, to laktator to jedyna opcja.. Także sądzę, że w obecnym czasie według mnie lepiej mieć ze sobą swój własny i spokojną głowę w razie każdej ewentualności. ;) Warto też zabrać woreczek do sterylizacji :)
 
Mamy już tydzień 😉
 

Załączniki

  • received_695569864713459.jpeg
    received_695569864713459.jpeg
    142,7 KB · Wyświetleń: 148
Ale galeria slodziakow. [emoji3]
Ja w pakiecie jestem po KTG skurcze są ale nieregularne szyjki już praktycznie nie ma i ok 3 cm rozwarcia. Podobno jesteśmy już tuż tuż. Dziś dokładnie 39 tyg.
 
reklama
Do góry