reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
I jak tam wyniki? 😘
Jeszcze nie mam, dopiero z godzinke temu wrocilam z badania, takze mysle, ze bedie okolo 20. Juz zaczelam sie denerwowac od nowa, bo mialam nadzieje, ze powie zeby zrobic po krwawieniu, no ale racja, lepiej skontrolowac. Czy krwaiwenie moze sie zaczac jak beta jest ciagle wysoka? np jak jest poziom 100 czy 200?
 
Też mi się tak wydaje, że może być krwawienie jak jeszcze jest dodatnia beta któraś z dziewczyn pisała o tym, że tak miała.

@agaaataaaa i jak tam? 😘
Beta 211, progesteron 0.5. czyli jeszcze beta na plusie ale spada. Progesteron się mocno obniżył i chyba dlatego puścilo już wszystko. Dobrze, że nie mam jakiś boli strasznych i w sumie jak zwykła miesiączka to wygląda. Bałam się trochę bo przy 1 poronieniu to było niefajnie. A to rzeczywiście jakbym nie robiła bety, możnaby uznać za zwykły okres, nic dziwnego że dziewczyny mogą nie wiedzieć o ciążach biochemicznych ...
 
Na pewno może być krwawienie przy dodatniej becie. Czasem nawet po miesiączce po poronieniu beta jeszcze jest dodatnia (ciążowa), dlatego często gin każe sprawdzić poziom bety po ustąpieniu krwawienia by mieć pewność, ze jest już Ok
 
reklama
Do góry