reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

I co ci powiedzieli??
No wlansie nic ciekawego tyle że serduszko bije tętno ok ale skąd to plamienie to nie wiadomo.. Młoda rezydentka była. Tylko mi wyliczyła z usg jakoś za mało tych tyg.bo w pon było 9+1 u mojej gin a u niej dziś 8+4 a przecież sie nie zmniejszyło dziecko tyle że widziałam na usg że było takie zwinięte sporo.. U każdego z trzech lekarzy wychodzą inne tygodnie...Mam nadzieję ze to zależy od sprzętu i pomiaru i ze jest wszystko ok ale głowa już schizuje... Niby się uspokoilam bo serduszko bije ale wiadomo....
 
reklama
No wlansie nic ciekawego tyle że serduszko bije tętno ok ale skąd to plamienie to nie wiadomo.. Młoda rezydentka była. Tylko mi wyliczyła z usg jakoś za mało tych tyg.bo w pon było 9+1 u mojej gin a u niej dziś 8+4 a przecież sie nie zmniejszyło dziecko tyle że widziałam na usg że było takie zwinięte sporo.. U każdego z trzech lekarzy wychodzą inne tygodnie...Mam nadzieję ze to zależy od sprzętu i pomiaru i ze jest wszystko ok ale głowa już schizuje... Niby się uspokoilam bo serduszko bije ale wiadomo....
Też plamilam z nikomu nieznanych przyczyn i wszystko jest ok. Niestety te pomiary są niemiarodajne, a przy takim maluchu łatwo o błąd.
Dostałaś jakieś leki?
 
Też plamilam z nikomu nieznanych przyczyn i wszystko jest ok. Niestety te pomiary są niemiarodajne, a przy takim maluchu łatwo o błąd.
Dostałaś jakieś leki?
Nie bo ja już biorę te wszystkie progesterony i luteiny.. I inne.. Tak pomyślałam że może z acardu to plamienie?? Biorę 150 a ty na jakim etapie plamilas i długo?
 
Jeszcze nie mam, dopiero z godzinke temu wrocilam z badania, takze mysle, ze bedie okolo 20. Juz zaczelam sie denerwowac od nowa, bo mialam nadzieje, ze powie zeby zrobic po krwawieniu, no ale racja, lepiej skontrolowac. Czy krwaiwenie moze sie zaczac jak beta jest ciagle wysoka? np jak jest poziom 100 czy 200?
Ja tydzień po poronieniu dostałam krwawienia i miałam betę 316 (zajrzałam do wyników). Kolejne krwawienie miałam tak jak powinno przyjść i kilka dni po tym krwawieniu miałam betę 3,4. A dwa miesiące po poronieniu miałam wynik bety <1,2. Także może tak być. Nic się nie martw.
 
@agaaataaaa przy takim progesteronie rozkręci się zaraz @ dojdziesz do siebie i będziesz mogła wrócić do starań 😘

@kasiula222 plamienia nie zawsze oznaczają coś złego. Najważniejsze, że serduszko bije. Będzie dobrze ❤😘

Edit. Plamienia moga być od acardu. Napisz do swojego gina na pewno coś doradzi
 
Ja dziś byłam na sorze wczoraj zaplamiłam... Zawsze coś musi być :(((
Ja krwawiłam 4 razy w ciaxy i 4 razy mialam zapalenie prcherza i antybiotyki było i 2 pobyty w szpitalu przed porodem.

Plamienia u mnie byly przez nadżerkę, drugie przez krwiak, trzecie od podrażnienia przy luteinie a vzwsrte mie wiadomo. Umnir tez byly rozbieżności. Szczególnie IP w szpitalu a prywatny sprzęt ginekologa. Ważne ze serduszko bije. U mojej Miłki brzuch rosl skokowo. Raz w normie a raz 2 tygodnie do tyłu. Każde dziecko ma swoje tempo.

Mi dr Janosz powiedziala ze trzeba uwierzyć w to Maleństwo. Uwierz 🥰🥰 porozmawiajcie ze sobą. 🥰
 
@agaaataaaa przy takim progesteronie rozkręci się zaraz @ dojdziesz do siebie i będziesz mogła wrócić do starań 😘

@kasiula222 plamienia nie zawsze oznaczają coś złego. Najważniejsze, że serduszko bije. Będzie dobrze ❤😘

Edit. Plamienia moga być od acardu. Napisz do swojego gina na pewno coś doradzi
No juz drugi dzień dziś krwawie normalnie okres. Myślę że beta cały czas leci w dół i skończy się krwawienie idę do lekarza na bete, robię badania i mam nadzieję, że działam dalej. Chociaż może lekarz będzie kazał czekac długo bo na wyniki z tych badań i dopiero pozwoli się starać. Zobaczymy ☺
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tydzień po poronieniu dostałam krwawienia i miałam betę 316 (zajrzałam do wyników). Kolejne krwawienie miałam tak jak powinno przyjść i kilka dni po tym krwawieniu miałam betę 3,4. A dwa miesiące po poronieniu miałam wynik bety <1,2. Także może tak być. Nic się nie martw.
Tydzień po poronieniu to krwawienie jeszcze od poronienia, A nie okres ;) także wtedy ni dziwnego że beta wysoka była ;)
 
Do góry