reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@maartulka mi sie trafiło kilka bodziaków z pepco na początku, które musiałam wyrzucić, bo po suszeniu w suszarce nadruk się odklejał. A tak to kupuję młodej do żłobka, czy do jedzenia, bo nie jest mi później tego szkoda, ale na jakość nie mogę narzekać. Ze skarpetkami uważam, bo niektóre są mięciutkie, a niektóre sztuczne w dotyku.

@kika1kika popieram @mayfly - ja mam espiro next (to firma z grupy baby design) i wózek sprawdza mi się do teraz. Kupiliśmy go ze względu na duża gondole i właśnie największą spacerówkę - młoda ma prawie metr i się w niej jeszcze mieści i chętnie jeździ :)
Tez mam espiro next i jedyny minus to waga, amieszkamy w bloku bez windy ;)


Hej dziewczyny 😊 przedstawiam Wam moją akrobatkę, 19+1 i 343 g szczęścia 🥰
25.11 połówkowe, ciekawe czy zostanie dziewczynka 😉
U mnie podobna waga :) a już się stresowałam, że za dużo ;)
 
reklama
@mayfly dżemy się średnio nadają, ale jak nic już nie mam to dżem też używam 😉

@sad1717 też bym na jednym nie skończyła 😂 zawsze czekam aż Ciocia męża usmaży swoje paczki i wtedy ciepłe mogę w każdych ilościach 🤤

@PasiastyOgon faktycznie swoje waży i nie wiem jak by to było jakbym miała go targać codziennie, ale na drodze super się prowadzi :)
 
@PałkaZapałka dobre 😂 ale właśnie sobie uświadomiłam, że mój mąż tak nie je tzn je jak wszystko inne 😱 podejrzane 🤔

@sad1717 jak przeszło?? Przecież to odruch :p

@Wercix witaj 😃 jak mija Tobie ciąża?

Ogólnie bez problemów. Na początku tylko mdlosci ale ciągle mam uczucie pełności w brzuchu to jest tak jakby uczucie jak ma się wzdęcia ale bez powietrze.. Co zjem, co pije, co nawet chyba oddycham to czuje ze połykam powietrze.. Brzuch mam jak balon. A wy też tak macie? A i jeszcze jedno od kad jestem w ciąży mam ciągle katar 😁😁
 
Ogólnie bez problemów. Na początku tylko mdlosci ale ciągle mam uczucie pełności w brzuchu to jest tak jakby uczucie jak ma się wzdęcia ale bez powietrze.. Co zjem, co pije, co nawet chyba oddycham to czuje ze połykam powietrze.. Brzuch mam jak balon. A wy też tak macie? A i jeszcze jedno od kad jestem w ciąży mam ciągle katar 😁😁
Ja już wzdęć nie czuje, poprostu urósł mi brzuch i juz😂 a katar miałam dwa razy ale tylko z rana. Do południa ciekło mi z nosa ciurkiem a potem przechodziło i tak jeden dzien w jednym tygodniu i jeden za dwa kolejne tygodnie.
 
Ja już wzdęć nie czuje, poprostu urósł mi brzuch i juz😂 a katar miałam dwa razy ale tylko z rana. Do południa ciekło mi z nosa ciurkiem a potem przechodziło i tak jeden dzien w jednym tygodniu i jeden za dwa kolejne tygodnie.

A kiedy przeszły ci wzdecia w którym tygodniu ciąży? I w którym jesteś teraz?
 
Ogólnie bez problemów. Na początku tylko mdlosci ale ciągle mam uczucie pełności w brzuchu to jest tak jakby uczucie jak ma się wzdęcia ale bez powietrze.. Co zjem, co pije, co nawet chyba oddycham to czuje ze połykam powietrze.. Brzuch mam jak balon. A wy też tak macie? A i jeszcze jedno od kad jestem w ciąży mam ciągle katar 😁😁
Tez mam, nawet jak sie glupiej wody napije to zaraz brzuch jak po pizzy 😂 a z tym katarem to też jest dziwne, bo mam wrażenie, ze ciągle mam chore zatoki. Wszystko mi spływa do gardla. 🙈😵
 
Tez mam, nawet jak sie glupiej wody napije to zaraz brzuch jak po pizzy 😂 a z tym katarem to też jest dziwne, bo mam wrażenie, ze ciągle mam chore zatoki. Wszystko mi spływa do gardla. 🙈😵
Ja mam to samo wszytsko splywa do gardla, czuje jak bym miala chore zatoki.. Ja sie nawet boję wychodzić na dwor bo się boję że się pogorszy mój stan. 😁😁 Ale pytałam o to lekarza to mówił że pierwsze słyszy żeby kobieta ciężarna się na to skarżyła :) mam nadzieję że po porodzie minie a w którym jesteś tygodniu?
 
Ja mam to samo wszytsko splywa do gardla, czuje jak bym miala chore zatoki.. Ja sie nawet boję wychodzić na dwor bo się boję że się pogorszy mój stan. 😁😁 Ale pytałam o to lekarza to mówił że pierwsze słyszy żeby kobieta ciężarna się na to skarżyła :) mam nadzieję że po porodzie minie a w którym jesteś tygodniu?
18+2
Próbowałam plukac zatoki, inhalacje robić i nagrzewac lampą, ale to nic nie daje i męczy strasznie bo przez to mam odruchy wymiotne bo czuje to na gardle 🤮🤮
 
reklama
Ja jestem 18+1 :)
18+2
Próbowałam plukac zatoki, inhalacje robić i nagrzewac lampą, ale to nic nie daje i męczy strasznie bo przez to mam odruchy wymiotne bo czuje to na gardle 🤮🤮
Ja jestem 18+1 :) też miałam odruchy wymiotne. Też robię róże inhalcje, wygrzewam się itp itp i nic.. Oby przeszło po ciąży :)
 
Do góry