reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było, staram się nadrobić co pisałyście ale chyba sie nie uda [emoji28] teraz szał przed świętami miałam, ale dziś przesadziłam chyba. Mocno boli i ciągnie mnie w podbrzuszu , staram się tłumaczyć ze to normalne ale jednak strach jest [emoji3064] odpoczywam i czekam na męża który w końcu wraca do nas do Polski. O ciąży powiedziałam mu przez telefon więc teraz będziemy mogli się na cieszyć tym wspólnie [emoji3059]
 
Dziewczyny! U mnie w firmie stwierdzono covida u jednego z pracowników. Co prawda na innej zmianie ale wiem, że tam znajomi maja to w d... i się widują i mieszaja zmiany, a z tej zmiany na której jestem jedna z osób będzie miała testy. Wizytę mam u lekarza 29.12 a nie chciałabym być na kwarantannie. Mam opcje pracować zdalnie, oraz cały tydzień w grafiku poprawić ze byłam zdalnie by mnie w razie czego kwarantanna nie złapała ale musiałabym powiedzieć pracodawcy, że jestem w ciąży :/ zły nie będzie, bo firma jest naprawdę pro w tym temacie, ale nie wiem co robić. To dopiero początek i nie chciałam nikomu jeszcze mówić :/
ciężki temat.. ale to chyba trochę inna sytuacja i może lepiej powiedzieć wcześniej o ciąży, żebyś mogła przejść na prace zdalna? Czasami lepiej chuchać na zimne
 
No i jest cały centymetr szczęścia 😁 Serducho wali głośno i wyraźnie 💓
 

Załączniki

  • IMG_20201217_172739.jpg
    IMG_20201217_172739.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 80
reklama
Ja też po wizycie... Niestety u mnie nie jest dobrze... Bo widoczny pęcherzyk (chyba-bo gin nie był do końca pewny) i nic poza tym a dzisiaj 6t0d...jutro mam zrobić betę i w sobotę kolejna wizyta... Nie wiem co mam myśleć... Nie wiem czy owulacja mogła się tak przesunąć żeby była taka rozbierznosc... Jestem załamana... Kolejne niepowodzenie... 😢😢
 
Do góry