reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny i nam się udało! Witam się 😊
IMG_20201219_074604.jpg
 
reklama
Dziś też byłam wyspana o 6 , a zazwyczaj nie mogę do pracy wstać o tej porze. :) ale co do czego to wstalam przed chwilą.
Niestety obudził mnie koszmar o krwawieniu [emoji53]
Kurcze, do teraz to zwalałam na stres w pracy z dopychaniem tematów przed urlopem, ale to już moja 3-4 noc, ze chodzę spać kolo 9 i budze sie kolo 6, w moim standardowym trybie siedzę po nocach i nie umiem wstać [emoji12] jak też tak macie, to może coś jest na rzeczy [emoji87]
 
No masakra z tym wstawaniem - to środek nocy jest haha ...

Choinka juz czeka na ogródku- dzis będe ubierać [emoji41] . Tylko trzeba najpierw trochę posprzątać a ostatnimi czasy strasznie mi się nie chce [emoji87]
 
A do mnie zawitał dziś brzydki objaw jakim są poranne mdłości... I tak jak pisalyscie to mdłości z głodu tyle, że nie potrafię niż zjeść, bo czuję każdy kęs w gardle😳 i siedzę i próbuje zjeść chociaż kromkę chleba 😂
 
Hej... Wczoraj robiłam betę wynik 1463..troche niska bo to był 43dc.z aplikacji wychodził 6t1d. Dzisiaj ginekolog... Zobaczymy co powie... Czy to możliwe żeby o tyle owulacja się przesunęła i o tak dużo ciąża jest młodsza??
 
reklama
Do góry