reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny, powiedzcie mi czy to wg Was nie za wcześnie u mnie na prenatalne? Bo dziś się umówiłam i babka mi wyznaczyła termin na 5.02 a to będzie 11+4 z tym, że to jest termin z om. Z USG ciąża jest parę dni młodsza. Zastanawiam się czy dzwonić i przełożyć to o tydzień 🤔
Mnie też tak umowili ale zadzwoniłam i poprosiłam żeby było tydzień później więc będzie 12+4. Akurat nie było problemu z terminem u nich, a nawet sama babka w rejestracji powiedziała, że rzeczywiście tak będzie lepiej. Więc może spróbuj przełożyć o tydzień.
 
reklama
Witam się z wami dziewczyny i ja.
Jestem obecnie w 7+3 tyg. ciąży. Mamy już synka 3lata i 8miesiecy.
13.11.2020 miałam zabieg-poronienie w 8tyg.
Jestem już po kilku wizytach u lekarza, po pierwszej wizycie w 5tyg dostałam duphaston niestety bardzo źle go znosiłam i lekarz zmienił mi na luteinę 2x2.
W 6 i 7 tyg słyszeliśmy serduszko i maleństwo rozwija się prawidłowo ❤️
Wszystkim przyszłym mamusiom gratuluję ❤️ za resztę trzymam mocno kciuki ❤️
Witaj :) Czyli od razu po poronieniu się udało? Jaki masz termin porodu?
 
Dziewczyny, powiedzcie mi czy to wg Was nie za wcześnie u mnie na prenatalne? Bo dziś się umówiłam i babka mi wyznaczyła termin na 5.02 a to będzie 11+4 z tym, że to jest termin z om. Z USG ciąża jest parę dni młodsza. Zastanawiam się czy dzwonić i przełożyć to o tydzień 🤔
Przełóż, jeżeli chcesz mieć pewność. Twój spokój jest najważniejszy.
 
Dziewczyny, powiedzcie mi czy to wg Was nie za wcześnie u mnie na prenatalne? Bo dziś się umówiłam i babka mi wyznaczyła termin na 5.02 a to będzie 11+4 z tym, że to jest termin z om. Z USG ciąża jest parę dni młodsza. Zastanawiam się czy dzwonić i przełożyć to o tydzień [emoji848]
Ja będę miała podobnie tylko 11+5 teraz na piątek. Też mi się wydaję ze za wcześnie, ale położona stwierdziła że to dobry termin i nie przełożyła na później.
 
Jakoś miałabym opór żeby ubrać dziecko w szpitalne ubranka, szczególnie teraz w pandemii, ale ja mam lekkiego bzika na punkcie ubrań i materiałów. Musiałam się niezle naszukać żeby znaleźć ubranka naprawdę dobre jakościowo i miłe dla skory dziecka.

dziewczyny, ile płaciliście za pierwszy komplet badań? Rok temu tez wyszło sporo, ale wydaje mi się, ze nie aż tyle. Dzisiaj zapłaciłam 580 za krew i mocz.
Wow dużo , może miałaś sprawdzana grupę krwi ? W Polsce to dość drogie badanie , przynajmniej u mnie w mieście rodzinnym. Pamietam jak 3 lata temu rozbiłam badania krwi ogólne plus grupa krwi i tarczyce , zapłaciłam 380zl. Teraz jestem za granica i zapłaciłam 26€ za wszystko. Nawet , że robiłam prywatnie to mam ubezpiecznie i mi zaniżają koszta
 
reklama
Jakoś miałabym opór żeby ubrać dziecko w szpitalne ubranka, szczególnie teraz w pandemii, ale ja mam lekkiego bzika na punkcie ubrań i materiałów. Musiałam się niezle naszukać żeby znaleźć ubranka naprawdę dobre jakościowo i miłe dla skory dziecka.

dziewczyny, ile płaciliście za pierwszy komplet badań? Rok temu tez wyszło sporo, ale wydaje mi się, ze nie aż tyle. Dzisiaj zapłaciłam 580 za krew i mocz.
Nie powiem. Od kiedy urodził się Synek bardzo zwracam uwagę a składy kosmetyków i ubrań . Jeszcze jak doszły nam problemy ze skórą to staram się żeby jednak jakoś była.


Ale się boje na jutrzejsza wizytę ... Chciałabym żeby to było już dziś . Bardzo che zobaczyć małego ludzik z serduszkiem jak dzwon
 
Do góry