reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Cześć wszystkim :)
ja chyba mam dziś gorszy dzień niby jest ok a jednak nie jest. Szukam w necie jakiejś nadziei dla siebie ..

@Hope jak się masz ?
 
reklama
Witam w piękną sloneczną niedzielę 😀
My już skorzystaliśmy z pogody i byliśmy na godzinnym spacerze.
Teraz przygotowania do obiadu. A mój apetyt taki sobie.
Ja odzieży dla kobiet w ciąży nie kupiłam, ale za kilka tygodni może się już przydać 😉
Na razie myślę o jutrzejszej wizycie, chociaż za bardzo się nie denerwuję. Pewnie jutro przyjdzie stres albo nawet bezsenna noc...
 
To chyba nie na moje nerwy, chociaż syn usłyszałby bicie serca swojego brata/siostry..
U moje gin raczej wizyty będę miała sama. Planuje nagrywać telefonem dla męża. W pierwszej ciąży wchodził od prenatalnych zawsze na badanie przez brzuch. Chyba to lubił😂
Teraz mało realne pewnie będzie. A detektor , cóż. Normalnie bym nie kupowała. Ale jest jak jest. Inaczej nie będzie. Słucham co 4-5 dni. Czasem znajdę szybciej. Czasem wcale. Ciąża wczesna. Nie muszę od razu wychwytywać.
 
Hej, ja też po zimowym spacerze 😁 Ostatnio bolał mnie pęcherz i dzwoniłam do lekarza czy mogę wziąć jakieś leki bo żurawina nie przynosiła poprawy. Dziś miał dyżur w szpitalu i kazał przyjechać. Miałam pobrana krew i mocz do badania. Zrobił USG widziałam dzidziusia ma prawie 2cm i jest wszystko dobrze 😀 Dzisiejsza wizyta przyniosła mi najwięcej radości i nastawila pozytywnie 🥰 Dziś 8 + 3/4 i na zdjęciu jux widać pięknie małego czlowieczka ❤️ Spróbuję dodać zdjęcie może się uda 😀 Umówiłam się też na usg prenatalne 11 lutego a normalna wizyta 26 stycznia 🙂
IMG_20210117_140418.jpg
 
Hej, ja też po zimowym spacerze 😁 Ostatnio bolał mnie pęcherz i dzwoniłam do lekarza czy mogę wziąć jakieś leki bo żurawina nie przynosiła poprawy. Dziś miał dyżur w szpitalu i kazał przyjechać. Miałam pobrana krew i mocz do badania. Zrobił USG widziałam dzidziusia ma prawie 2cm i jest wszystko dobrze 😀 Dzisiejsza wizyta przyniosła mi najwięcej radości i nastawila pozytywnie 🥰 Dziś 8 + 3/4 i na zdjęciu jux widać pięknie małego czlowieczka ❤️ Spróbuję dodać zdjęcie może się uda 😀 Umówiłam się też na usg prenatalne 11 lutego a normalna wizyta 26 stycznia 🙂Zobacz załącznik 1227899
Super wiadomości 😊 też mam wizytę 26.01 oraz prenatalne 11.02 🙈
 
reklama
A w ogóle muszę Wam powiedzieć, ze dziwnie się czuje jak mówię czy piszę, że jestem w trzeciej ciąży. Jakoś zawsze miałam w głowie obraz takiej zaniedbanej, biednej kobiety, która nie zdążyła za wiele w życiu osiągnąć tylko ciagle siedzi z dziećmi. Nie wiem czy wiecie o co chodzi, ale mam wrażenie, ze niektorzy przypinają takie łatki, tymczasem ja jestem i bardzo aktywna zawodowo i chyba nie straszę wygladem. Takie tylko luźne przemyślenie, w drugiej ciąży tak nie miałam, może dlatego, ze dwójka dzieci jest u nas dosyć standardowa.
 
Do góry