reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dużo piszecie :) u mnie dziś mega słaby dzień. Miałam migrenę z aura i teraz tragicznie się czuje. Chyba muszę zacząć brać magnez bo pomaga mi na migreny, a już dawno ich nie miałam. Wymęczyła mnie strasznie i teraz odpoczywam.
Brzuszek już u mnie widać. Z rana tylko nie. Nie wiem czy wpływa na to fakt, że to druga ciąża czy to, że jestem szczupła. Wg koleżanki mój brzuszek wygląda na 11/12 tydzień a to dopiero 9. Szczerze mówiąc to jestem zdziwiona, że już jest widoczny.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Jak tam samopoczucie? Ja dziś tu wpadam się wyżalić. Miałam ciężka nockę, od 3 nie mogłam spać, piersi bolą, jakieś koszmary, pobolewania brzucha, myśli o tym czy wszystko jest ok, czy będzie mi dane zostać mamą...
Mam takie poczucie że jestem za słaba i fizycznie i psychicznie na ciążę...😔
Rano po uspokojeniu pierwszych mdłości było lepiej. Ale po obiedzie lyknelam witaminy. Biorę pregna plus i dużą dawkę kwasu foliowego (zgodnie z zaleceniami gin) i tak mnie mdliło z godzinę że już jakieś szumy w uszach miałam, na szczęście po spotkaniu z porcelana jest ulga. Któraś z Was mówiła że te witaminy dla ciężarnych potęgują mdłości?... kwas foliowy i Wit D muszę brać ale ten kompleks z zelazem chyba odstawie bo mam dość 😤
Nie wiem co z tym moim brzuchem ale wyglądam jak w 5 miesiącu, większość to gazy, zaparć nie mam, może to zasługa poprzedniej ciąży i progesteronu... Leginsy najlepszy przyjaciel... 🙈
No to się wyżaliłam już mi lepiej. Miłego popołudnia 🤗
 
Cześć dziewczyny,
Jak tam samopoczucie? Ja dziś tu wpadam się wyżalić. Miałam ciężka nockę, od 3 nie mogłam spać, piersi bolą, jakieś koszmary, pobolewania brzucha, myśli o tym czy wszystko jest ok, czy będzie mi dane zostać mamą...
Mam takie poczucie że jestem za słaba i fizycznie i psychicznie na ciążę...😔
Rano po uspokojeniu pierwszych mdłości było lepiej. Ale po obiedzie lyknelam witaminy. Biorę pregna plus i dużą dawkę kwasu foliowego (zgodnie z zaleceniami gin) i tak mnie mdliło z godzinę że już jakieś szumy w uszach miałam, na szczęście po spotkaniu z porcelana jest ulga. Któraś z Was mówiła że te witaminy dla ciężarnych potęgują mdłości?... kwas foliowy i Wit D muszę brać ale ten kompleks z zelazem chyba odstawie bo mam dość 😤
Nie wiem co z tym moim brzuchem ale wyglądam jak w 5 miesiącu, większość to gazy, zaparć nie mam, może to zasługa poprzedniej ciąży i progesteronu... Leginsy najlepszy przyjaciel... 🙈
No to się wyżaliłam już mi lepiej. Miłego popołudnia 🤗
Ja też gorzej się czułam jak brałam witaminy dla kobiet w ciąży. Odstawilam je i biorę osobno kwas, Wit C i D, lekarz mówił żeby brać jeszcze jod więc muszę dokupić 🙂
 
reklama
Do góry