reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Co za smutna informacja, codziennie u kogoś taka smutna informacja [emoji26] dużo siły dla Ciebie kochana [emoji8][emoji8] trzymaj się..
Witam się już po wizycie. Dzisiaj na smutno [emoji24] ciąża obumarła, brak echa zarodka. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Jutro muszę umówić się na zabieg.
Nie mam siły, a tak chciałam wierzyć, że się uda.
Trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki[emoji8]
 
Witam się już po wizycie. Dzisiaj na smutno [emoji24] ciąża obumarła, brak echa zarodka. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Jutro muszę umówić się na zabieg.
Nie mam siły, a tak chciałam wierzyć, że się uda.
Trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki[emoji8]
Tak mi przykro [emoji22][emoji22]
Trzymaj się [emoji3590]
 
Witam się już po wizycie. Dzisiaj na smutno [emoji24] ciąża obumarła, brak echa zarodka. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Jutro muszę umówić się na zabieg.
Nie mam siły, a tak chciałam wierzyć, że się uda.
Trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki[emoji8]
Współczuję. Dużo siły życzę. [emoji8]
 
Witam się już po wizycie. Dzisiaj na smutno 😭 ciąża obumarła, brak echa zarodka. 😭😭😭😭
Jutro muszę umówić się na zabieg.
Nie mam siły, a tak chciałam wierzyć, że się uda.
Trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki😘
jeju.. strasznie mi przykro. Ściskam Cię mocno.. jestem o tyle w szoku, bo nie kojarzę, żeby działo się u Ciebie coś niepokojącego.. 😔 chyba, że coś przeoczyłam to przepraszam..
 
Witam się już po wizycie. Dzisiaj na smutno [emoji24] ciąża obumarła, brak echa zarodka. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Jutro muszę umówić się na zabieg.
Nie mam siły, a tak chciałam wierzyć, że się uda.
Trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki[emoji8]
Kochana tak bardzo mi przykro... trzymaj się dzielnie, musisz być silna. Trzymam kciuki zebys za niedługo znowu ujrzała dwie kreski i żeby było wszystko dobrze!
 
reklama
Jestem po wizycie na NFZ, niestety zdjęciem się nie pochwalę bo nie miałam usg, dostałam skierowanie i jutro będę się umawiać ale dr bardzo rzeczowa, zbadała mnie i odkryła przyczynę plamień - polip doczesnowy ma 1 cm i podobno powinien się wchłonąć do 20 tygodnia ciąży. Mam się oszczędzać, nie dźwigać i zakaz współżycia. Wcześniej dwóch innych lekarzy mnie badało jedna na ip, druga na prywatnej wizycie nic nie widziały, dopiero ta postawiła diagnozę. Zrobiła mi cytologie, pobrała wymaz na posiew i dostałam skierowanie na wszystkie badania także jestem mile zaskoczona. Przyznałam się, że byłam prywatnie na wizycie i jestem już na zwolnieniu, bo i tak wcześniej czy później by to wyszło, nie chciałam kłamać to trochę podniosłym tonem zapytała czy zamierzam prowadzić ciążę podwójnie i teraz się zastanawiam czy jest sens bo powiedziała, że będzie kontynuować moje zwolnienie. Chyba zrobię tak, że pójdę jeszcze prywatnie na prenatalne tak jak jestem zapisana i potem tylko na usg połówkowe. Teraz mam pytanie do dziewczyn, które prowadzą ciążę podwójnie, jak Wy to rozwiązujecie?
 
Do góry