reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja kibicuje wszystkim mamom, ale w szczególności ( wiecie co mam na myśli [emoji2]) tym którym udało się w ten sposób [emoji3590] mam wśród przyjaciół jedna parę znajomych którym udało się dzięki in vitro. I wiem ile przeszli, ile się nacierpieli ile nocy przepłakali. To moim zdaniem najlepsza "działka medycyny" ( nie wiem jak to nazwać) która została opracowana.
To fakt. Powiem Ci , że cala procedura i czas po to jest jakaś magia, a zwłaszcza to jak wiesz i widzisz jak powstaje człowiek - nieprawdopodobne.
 
reklama
Dziewczyny a czy picie mięty jest dozwolone w ciąży? Wiecie coś o tym? Albo jakieś sprawdzone sposoby oprócz bananów (zjadłam dwa) na rewolucje jelitowe? Nie wiem czy rosół był trochę za tłusty czy to, że przez ostatnie dni jadłam zwykle suche rzeczy, ale trochę mnie przepędziło 😞 i myślę, czy mięta może pomóc?
 
I jak sie czujesz?





Ja dzis 10+5 [emoji7]



Wiesz mozna miec ustawiony tzw suwaczek pokazujacy dlugosc ciazy lub podobny ale jest to widoczne chyba tylko na komputerze. Ja chyba nawet mam tam z synkami ale odliczajace ich wiek.

Ja dzis tez cos kiepska nocke mialam, budzilam sie czesto, rano musialam wstac i isc wkoncu zrobic badania krwi od poloznej. Upuscili mi 6 fiolek krwi. Bleeee. Potem zjadlam i zasnelam troche ale wiecie jakie to spanie z biegajacym 3 latkiem. Straszak skonczy lekcje online i wezme ich na troche na dwor bo slonko swieci.
Kurcze tak duzo piszecie ze zanim doczytam to juz wszystko nie aktualne [emoji28]

Gratuluje udanych wizyt , jakie te maluszki juz duze.
Ja musze napisac do poloznej zapytac koedy mi da skoerowanie na nipt. U nas niestety plci nie poznam po tym badaniu a szkoda.
Miło, że pytasz 😀 krwawienia ani plamien brak. Tylko z rana męczyła mnie biegunka dlatego ten ból brzucha. Wczoraj bardzo mocno byłam zdenerwowana i może dlatego było to jednorazowe krwawienie.
 
To wyobraź sobie moją minę jak 4 dni po transferze zarodka od tak zrobilam test ciążowy a on wyszedl pozytywny - byla to blada kreska oczywiście ale różowa ... nie dość,że było bardzo szybko to jeszcze sie udało ;) i na następny dzień beta z krwii a tam 40,30 [emoji847] ... także tego ,ja w mojej macicy widzialam me dziecko jak zostalo zamieszczone mając 5 dni ;)
To był pierwszy transfer?

A mogłaś sobie wybrać płeć zarodka? Któraś dziewczyna pisała, że właśnie wie, ze będzie dziewczynka, bo wybrała sobie płeć.
 
Ja może tak trochę z innej beczki, ale jak zrobić taką odpowiedź, że cytuje się kilka postów na raz? Da się to zrobić w przeglądarce? Bo ja nie mam ściągniętej apki na tel
Klikasz odpowiedź piszesz co chcesz, następnie nie wysyłasz tego tylko przy następnej wiadomości zaś odpowiadasz itd i na końcu publikujesz 🙂
 
Niby w sygnaturce można dodać. Ale czy widać? Nie wiem

Widać, właśnie sprawdzam. Tylko nie wiem czy widać w aplikacji. Dajcie znać dziewczyny :)
Pamiętaj tylko, że jeśli wpiszecie w którym tygodniu ciąży jesteście w sygnaturze, to co tydzień będziecie musiały to edytować.
Dobrym pomysłem byłoby wpisać w sygnaturze termin porodu i płeć dzieciaczka jak poznamy, to już mniej zmienne informacje :)
 
Pewnie, że piłam coca-cole. Nie w dużych ilościach, ale kilka łyków dziennie było. Najpierw zerówkę, ale doszłam do wniosku, że jak się mam truć, to już lepiej cukrem niż słodzikami i piłam zwykłą. 😆 😆
W okolicy sylwestra miałam też mega ochotę na chipsy, więc pożarłam całą paczkę. 😆
Teraz cola i chipsy są mi obojętne :)
Za to wróciła ochota na kawę, więc już drugi dzień piję słabą kawę z mlekiem po śniadaniu :):)

Ogólnie staram się jeść zdrowo, chociaż najgorzej jest wieczorami, bo wtedy mam mega ból brzucha i mdłości i jem cokolwiek, co by mi weszło i nie zawsze jest to super zdrowe żarełko ;)

Nie dajmy się zwariować ;)
Dziękuje za odpowiedz 🥰😘
 
Widać, właśnie sprawdzam. Tylko nie wiem czy widać w aplikacji. Dajcie znać dziewczyny :)
Pamiętaj tylko, że jeśli wpiszecie w którym tygodniu ciąży jesteście w sygnaturze, to co tydzień będziecie musiały to edytować.
Dobrym pomysłem byłoby wpisać w sygnaturze termin porodu i płeć dzieciaczka jak poznamy, to już mniej zmienne informacje :)
A gdzie tej sygnatury szukać? Ja to taka gamonica w tych tematach jestem....🙈🙊będę wdzięczna za każdą podpowiedz w jakiś łatwo przyswajalny sposob 😘
 
Ja już jestem po badaniach prenatalnych. Wszytsko jest dobrze dziecko jest zdrowe🥰 Lekarz mówił, że będziemy się skłaniać w stronę dziewczynki, ponieważ jest ewidentnie plasko 😍 wszytsko spr po kilka razy dla pewności, żeby było wszytsko wiadomo.
 

Załączniki

  • IMG_20210122_144448.jpg
    IMG_20210122_144448.jpg
    855,4 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Widać, właśnie sprawdzam. Tylko nie wiem czy widać w aplikacji. Dajcie znać dziewczyny :)
Pamiętaj tylko, że jeśli wpiszecie w którym tygodniu ciąży jesteście w sygnaturze, to co tydzień będziecie musiały to edytować.
Dobrym pomysłem byłoby wpisać w sygnaturze termin porodu i płeć dzieciaczka jak poznamy, to już mniej zmienne informacje :)
Ja znowu nie mam aplikacji. Wchodzę w telefonie przez normalna stronę :/
 
Do góry