reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Mój pierwszy cykl z ovarinem trwał 45 dni[emoji2356]
Właśnie przyszła @
@Lily2389 możesz już ją wpisać [emoji58]
Cześć wszystkim [emoji2956] Czy któraś z Was łyka Ovarin i wpłynęło to na długość waszego cyklu? Zawsze miałam cykle 28-29 dni. Od zeszlego cyklu biorę Ovarin i miałam 26 dni. Dziś mam 19dc i dużo śluzu o lekkim różowym zabarwieniu.
W zeszły wtorek miałam pęcherzyk 17mm więc jestem jakoś tydzień po owulacji (o ile pęcherzyk pękł) a jeśli nie pękł to już by się z niego zrobiła torbiel.. Więc ten śluz różowawy to chyba za wcześnie na plamienie przed [emoji204] bo do niej jeszcze tydzień. Możliwe, że Ovarin tak by skrócił cykle? [emoji848]
 
U mnie owu miała być w walentynki, już sobie wszytko zaplanowałam a tu dzis test pozytywny więc chyba jednak będzie jutro. Dobrze że sprawdziłam 😉. Wiem że wcale nie musi jej być mimo pozytywnego testu ale jednak wolę myśleć że będzie 🙈.
 

Załączniki

  • 20210212_184517.jpg
    20210212_184517.jpg
    560,6 KB · Wyświetleń: 84
W cyklu co zaszłam z synkiem brałam od 3dc, a owulacje miałam dopiero w 17dc. Więc jeszcze nic straconego
emoji6.png


No właśnie nie wiem 🤷 i jeszcze temperatura daje mi do myślenia bo zazwyczaj jak dostaje okres to spada do 36,5..
Mi się teraz rozkręcała 2 dni, choć nigdy przenigdy tak nie miałam, bo zawsze równo cykl co 28dni 🤷‍♀️
 
reklama
Ja się właśnie nastawiłam, że ten cykl będzie moim najkrótszym w życiu chyba i testowania raczej nie będzie [emoji33][emoji2370] wyjątkowo nie czułam nic, dziś 19dc a ja czuję się jakby jutro miała być [emoji204] do tego mój wrócił z pracy a mi zachciało się płakać [emoji81] dziś mam takie PMS, że chyba pójdę spać żeby nikomu krzywdy nie zrobić [emoji81]
 
Do góry