reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomocy !

Dołączył(a)
9 Marzec 2021
Postów
11
Hej .. spóźnia mi się okres 4 dzień powinnam dostać 28 A jest 32 dzień.. przeważnie dostaje jak w zegarku czasem jeden dzień szybciej najpóźniej dostałam 30 dnia ale to bardzo rzadko .. pobolewa mnie brzuch bolą mnie piersi.. od soboty czyli 29 dnia zrobiłam 10 testów różnych marek ( clearblue pinktest superczuly,bobo test, facelle z rossmana) każdy wyszedł negatywny wszystkie robiłam po dniu spodziewane miesiączki ostatni zrobiłam dziś rano 32 dnia robiłam zawsze z pierwszego moczu .. teraz czekam na wyniki z bety ale szaleje już bo nie mogę pozwolić sobie na ciążę w tym momencie .. wspolzylam w dni płodne stosunek przerwany.
 
reklama
Okres może się spóźniać z całej masy powodów. Nie tylko z powodu ciąży. Może to być rozregulowanie hormonów, stres, infekcja, nawet podróż. A chcesz być w ciąży czy nie? Bo jeśli nie, to stosunek przerywany nie jest żadnym zabezpieczeniem.
 
Powiem Ci tak; my nic Ci nie powiemy. Nie powiemy ze nie jestes czy jesteś w ciazy. Beta Ci powie czy jesteś czy nie. :)
Na przyszłość zabezpieczaj się, bo stosunek przerywany to nie zabezpieczenie. Raz.
A dwa stres czy choroba mogla spowodować to ze cykl Ci się wydłużył. Teraz jesteś nakręcona i może dlatego się spóźnia? Spokojnie, jak przyjdzie beta to moze rozluźnisz się i przyjdzie. :)
 
Okres może się spóźniać z całej masy powodów. Nie tylko z powodu ciąży. Może to być rozregulowanie hormonów, stres, infekcja, nawet podróż. A chcesz być w ciąży czy nie? Bo jeśli nie, to stosunek przerywany nie jest żadnym zabezpieczeniem.
Wiem ze jest to nie odpowiedzialne więc jeśli dostane okres odrazu biegnę do ginekologa :)
 
Powiem Ci tak; my nic Ci nie powiemy. Nie powiemy ze nie jestes czy jesteś w ciazy. Beta Ci powie czy jesteś czy nie. :)
Na przyszłość zabezpieczaj się, bo stosunek przerywany to nie zabezpieczenie. Raz.
A dwa stres czy choroba mogla spowodować to ze cykl Ci się wydłużył. Teraz jesteś nakręcona i może dlatego się spóźnia? Spokojnie, jak przyjdzie beta to moze rozluźnisz się i przyjdzie. :)
 
Tylko raz w życiu spóźnił mi się okres i właśnie byłam w ciąży .. I gdy robiłam wtedy test parę dni po spodziewanej miesiaczce wyszedł negatywny dopiero 1.5 tygodnia po spodziewanej miesiaczce wyszedł pozytywny .. Ale żeby 10 testów się myliło? Mam nadzieję że dzisiaj już będzie beta bo takiego stresu nie miałam dawno.
 
Nie sądzę, żeby 10 testów się myliło, ale cuda się zdarzają.
Stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji, więc ciąża mogłaby być jak najbardziej, ale wydaje mi się, że po prostu się nakręcasz i stąd przesunięcie okresu.
Daj znać jaki wynik bety, trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli :)
 
Tylko raz w życiu spóźnił mi się okres i właśnie byłam w ciąży .. I gdy robiłam wtedy test parę dni po spodziewanej miesiaczce wyszedł negatywny dopiero 1.5 tygodnia po spodziewanej miesiaczce wyszedł pozytywny .. Ale żeby 10 testów się myliło? Mam nadzieję że dzisiaj już będzie beta bo takiego stresu nie miałam dawno.
No wlasnie 10 testow to raczej jest niemożliwe zebys ciagle trafiala na wadliwe testy. Trzymam kciuki abys byla zadowolona z wyników.
 
Tylko raz w życiu spóźnił mi się okres i właśnie byłam w ciąży .. I gdy robiłam wtedy test parę dni po spodziewanej miesiaczce wyszedł negatywny dopiero 1.5 tygodnia po spodziewanej miesiaczce wyszedł pozytywny .. Ale żeby 10 testów się myliło? Mam nadzieję że dzisiaj już będzie beta bo takiego stresu nie miałam dawno.
Raczej testy się nie mylą, bo aż 10? Nie życzę Ci ciąży, ale uprawnienia seksu bez zabezpieczenia nie jest mądre 🤦 a co jeśli będziesz w ciąży jeśli można zapytać? Będziesz kombinować co zrobić żeby jej nie było? 😔
 
reklama
Dziewczyny wiecie może ile czeka się na Bete? Oddałam krew wczoraj o 9 Pani mówiła że o 15 powinien być wynik nie było .. wchodząc na Alab pisze że czeka się 48h..
 
Do góry