reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Czy Wasze maluszki oglądają bajki w telewizji? Czy pozwalacie im trochę popatrzeć na mini mini, baby tv itd.?
Oj ja bym nawet chciała żeby choć trochę obejrzał, niestety mojego urwisa nic nie interesuje kompletnie nic! Jest taki specyficzny ze do wariatkowa mnie wyślę niedługo
 
Oj ja bym nawet chciała żeby choć trochę obejrzał, niestety mojego urwisa nic nie interesuje kompletnie nic! Jest taki specyficzny ze do wariatkowa mnie wyślę niedługo
Ale moja Dama też ostatnio niczym się nie interesuje.. Fakt bajki ogląda ( godzinkę na cały dzień rozłożona na 2 razy) no i spogląda w tv jak gra .
 
Ile razy dziennie piją mleko Wasze maluchy? ( z piersi, mm, krowie)
U nas różnie czasem 2, czasem 3 plus do tego kaszka mleczna w miseczce.

My już po szczepieniu rocznym. W koncuuuu. W końcu wyszedł na prostą i mógł zostać zaszczepiony.
Po tyg od szczepienia dostał temp przez 3dni i wysypkę.

A wasze dzieciaki jak zareagowały?
 
U nas różnie czasem 2, czasem 3 plus do tego kaszka mleczna w miseczce.

My już po szczepieniu rocznym. W koncuuuu. W końcu wyszedł na prostą i mógł zostać zaszczepiony.
Po tyg od szczepienia dostał temp przez 3dni i wysypkę.

A wasze dzieciaki jak zareagowały?
Moja córeczka dobrze zniosła szczepionke. W pierwszy dzień po szczepieniu miała tylko temperaturę, ale poniżej 38.
 
U nas różnie czasem 2, czasem 3 plus do tego kaszka mleczna w miseczce.

My już po szczepieniu rocznym. W koncuuuu. W końcu wyszedł na prostą i mógł zostać zaszczepiony.
Po tyg od szczepienia dostał temp przez 3dni i wysypkę.

A wasze dzieciaki jak zareagowały?
U nas też nie było problemów.. Marudna i bez siły była ale takto oki..
Tylko teraz od tygodnia prawie mamy katar .. odciągnąć sobie nie da, krzyk,placz. Kropelki dawałam jej przez 4 dni więc musimy jakoś to przejść..
 
reklama
A Wy jakie macie sposoby na katar?
Oj ci powiem ze chyba żadnych. Ale zawsze mówiono nam żeby jak naj mniej odciągać psikac woda morska, inhalować.

Od kad mały był non stop leczony to nos był ciągle zawalony.
I po pobycie w szpitalu dowiedzieliśmy się żeby absolutnie nie odciągać odciągaczem pod odkurzacz! Laryngolodzy go wręcz zabraniają ponieważ podrażnia i podrażnia co za tym idzie namnażanie wydzieliny. Teraz do tego się stosuję i jedynie używaliśmy sopelek gdy jest konieczność.
 
Do góry