reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - nie wiem co myśleć

Dziękuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi, nie pozostało mi nic innego niż czekać na @, chociaż po cichu jeszcze liczę, ze nie przyjdzie. Na razie jeszcze nie mam typowo okresowych objawów jak zawsze, które są dla mnie bardzo uciążliwe dlatego tez wcześniej stosowałam tabletki antykoncepcyjne, ale możliwe, ze ten cykl po prostu będzie inny lub po prostu małpa mi się przesunie :) Mam nadzieje, ze jak nie teraz to w najbliższym czasie bede mogła sie cieszyć dwoma kreskami na teście :)
 
reklama
Tak, w sobotę rano zrobiłam dwa testy - na obu ładny pozytyw, ale w niedziele dostałam krwawienia - tym razem pewnie ciąża biochemiczna.
To samo spotkało mnie 2 kwietnia 😯 cykle mam ok 32 dniowe, teraz jestem w 6d.c i śluz i popęd jak na owulację , zaczynam żałować że nie obserwuje swojego organizmu tak jak Ty dokładnie, bo więcej bym wiedziała, a tak to czuje tylko że mój własny organizm zwariował i mnie oszukuje 😒
 
To samo spotkało mnie 2 kwietnia 😯 cykle mam ok 32 dniowe, teraz jestem w 6d.c i śluz i popęd jak na owulację , zaczynam żałować że nie obserwuje swojego organizmu tak jak Ty dokładnie, bo więcej bym wiedziała, a tak to czuje tylko że mój własny organizm zwariował i mnie oszukuje 😒
No to dzialac musicie :) Nie martwcie sie dziewczyny..,ktoregos dnia musi nam sie przeciez udac ! :)
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki, dzisiaj zrobiłam betę bo @ miała przyjść w niedziele. Wynik dość niski, bo tylko 7,9. Ale po ostatniej biochemicznej całkowicie odpuściłam ten cykl, nie obserwowałam owulacji, nawet nie zauważyłam śluzu płodnego. Mam nadzieje, ze to nie tendencja spadkowa i za dwa dni beta urośnie.
 

Załączniki

  • FBF2384F-5649-4BAC-A39D-EC9319AE4019.jpeg
    FBF2384F-5649-4BAC-A39D-EC9319AE4019.jpeg
    71,4 KB · Wyświetleń: 383
Dziewczyny trzymajcie kciuki, dzisiaj zrobiłam betę bo @ miała przyjść w niedziele. Wynik dość niski, bo tylko 7,9. Ale po ostatniej biochemicznej całkowicie odpuściłam ten cykl, nie obserwowałam owulacji, nawet nie zauważyłam śluzu płodnego. Mam nadzieje, ze to nie tendencja spadkowa i za dwa dni beta urośnie.
I jak teraz sytuacja??
 
reklama
Do góry