reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

No ważę teraz 61 kg a mam 175cm 🙂 dwa lata temu było nawet 56kg ale brałam sterydy i nie zgubiłam już tych 5kg.ale ta waga co teraz na codzień bardzo mi odpowiada 🙂 ale jeśli przytyje nie martwię się też aż tak. W ciąży tak musi być jemy bo dzieci chcą 🤣🤣ja tęsknię za moim apetytem bo wieczny brak jest męczony albo jak ulubione jedzonko smiedzi 🙈🙈
Wow to Ty jesteś fit mama 😁 taką wagę miałam gdy wychodziłam za mąż. Przyjdzie czas to i ja zadbam o siebie. Póki co jestem mamą full time 😁
Robię właśnie glukozę obciążeniową 🤢 jestem po pierwszym pobraniu i przyjęciu syropku glukozowego.. Jeszcze tylko 2. To bada się zwykle później, ale mam wysokie ciśnienia, do tego obniżone pappa i Gin chce wykluczyć cukrzycę.
 
reklama
Wow to Ty jesteś fit mama 😁 taką wagę miałam gdy wychodziłam za mąż. Przyjdzie czas to i ja zadbam o siebie. Póki co jestem mamą full time 😁
Robię właśnie glukozę obciążeniową 🤢 jestem po pierwszym pobraniu i przyjęciu syropku glukozowego.. Jeszcze tylko 2. To bada się zwykle później, ale mam wysokie ciśnienia, do tego obniżone pappa i Gin chce wykluczyć cukrzycę.
Jej ja się boję tego badania bo ja wątpię że to wypije 🤢🤮🤮🤮 ja ci powiem ze ja jestem niskociśnieniowcem i jak tylko wzrasta mi ciśnienie do 120 to głową mi pęka. 😒Generalnie mam takie 100/60. Ciekawe dlaczego u ciebie tak wzrasta ciśnienie może te badania coś pokażą ale oby wszystko było dobrze trzymam mocno kciuki.
 
Jej ja się boję tego badania bo ja wątpię że to wypije 🤢🤮🤮🤮 ja ci powiem ze ja jestem niskociśnieniowcem i jak tylko wzrasta mi ciśnienie do 120 to głową mi pęka. 😒Generalnie mam takie 100/60. Ciekawe dlaczego u ciebie tak wzrasta ciśnienie może te badania coś pokażą ale oby wszystko było dobrze trzymam mocno kciuki.
Dasz radę :D Może dadzą Ci smak cytrynowy, jest całkiem znośny, gorzej jak zaczyna się trawić, wtedy trochę muli ;) Jestem po badaniu, mam wyniki, wygląda na to, że cukier ładnie sobie opada, więc raczej cukrzyca mi nie groźna :) Kiedy idziesz na usg prenatalne?

Z takim ciśnieniem jak Twoje to pożyjesz ;) I dzieciątku na pewno nie zagrozi.

U mnie oboje rodziców ma nadciśnienie, więc chyba nie łatwo uciec przed genetyką ;) Choć nie ukrywam, że mam duże skoki ciśnienia głównie na tle emocjonalnym - gdy boję się, czy zobaczę żywe i zdrowe dziecko na usg... W domu ciśnienia mam dobre. No ale biorę leki na nadciśnienie i strasznie mnie muli :p Idę sobie kawę walnąć ;p
 
Dasz radę :D Może dadzą Ci smak cytrynowy, jest całkiem znośny, gorzej jak zaczyna się trawić, wtedy trochę muli ;) Jestem po badaniu, mam wyniki, wygląda na to, że cukier ładnie sobie opada, więc raczej cukrzyca mi nie groźna :) Kiedy idziesz na usg prenatalne?

Z takim ciśnieniem jak Twoje to pożyjesz ;) I dzieciątku na pewno nie zagrozi.

U mnie oboje rodziców ma nadciśnienie, więc chyba nie łatwo uciec przed genetyką ;) Choć nie ukrywam, że mam duże skoki ciśnienia głównie na tle emocjonalnym - gdy boję się, czy zobaczę żywe i zdrowe dziecko na usg... W domu ciśnienia mam dobre. No ale biorę leki na nadciśnienie i strasznie mnie muli :p Idę sobie kawę walnąć ;p
Właśnie ja nie wiem kiedy to usg zrobi mi bo ono jest do 14 tyg a ja zaczelam 12 tydz. 15 kwietnia mam wizytę ale nie wspomniał mi że to będzie to. Coś wspominał o ustaleniu więc może teraz na wizycie ustalimy. To zapewne po rodzicach masz problemy z ciśnieniem. Często tak się zdarza. Ja właśnie wróciłam z zakupów byliśmy z mężem i jestem wykończona. Położyła bym się spać ale muszę dokończyć obiadek. Mąż teraz ma nocki to przynajmniej mogłam go wykorzystać do dźwigania toreb bo tak to sama się nie wybieram wogole.
 
Hej dziewczyny :) ja już dostałam wyniki badań pappy i od razu jestem spokojniejsza :)
Na 16 mam kontrole u mojego lekarza z wynikami badań i w końcu zobacze malucha 😃
 

Załączniki

  • B7CA846A-6C68-4255-B4A8-6CD3691934F8.png
    B7CA846A-6C68-4255-B4A8-6CD3691934F8.png
    282,5 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry