reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja chyba zwariuje😂😂 zrobiłam sobie test owu, druga kreska się pojawila ale jeszcze nie az tak ciemna jak ta kontrolna. W terminie planowanej owu nic się nie pojawiało. Zrobiłam też dwa testy ciążowe dwóch firm i wyszły cienie cienia ale to mogą być te kreski testowe. Jestem tydzień przed @. Oszaleć można 🤪 na zdjęciu cień cienia. Zobacz załącznik 1257867
No nie taki cień cienia 😋
Hej kobietki, chciałam się z Wami przywitać :) jestem nowa na tym wątku. Może przybliżę Wam trochę moją historię. Pierwsza ciąża, niestety tydzień temu dowiedziałam się, że w 9 tygodniu serduszko przestało bić, wczoraj miałam zabieg łyżeczkowania, także to świeża sprawa. Chciałabym się Was doradzić, ponieważ mimo tej smutnej sytuacji chcemy z mężem spróbować drugi raz, jeśli tylko dostaniemy zielone światło od mojego ginekologa. Może takie pytania już były na tym wątku, ale musiałabym go przeczytać od a do z, a stron jest mnóstwo, dlatego liczę na Waszą pomoc ❤️ chciałabym wykonać za jakiś czas badania, aby w razie kolejnej ciąży zapobiegać. W pierwszej kolejności myślałam o trombofilii wrodzonej i zespole antyfosfolipidowym. Zastanawiam się też nad cytomegalią, toxo, różyczką itp. Chciałam zapytać jakie badania sprawdziły się u Was i na co zwrócić uwagę. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, ściskam 😘
Jeśli nie miałaś zrób trombofilie, bo jak serce przestaje bic to może być spowodowane problemami z krzepliwością.
Uaktualnienie, test z Rossmanna. Coś jest na rzeczy.Zobacz załącznik 1257949
Eno tu już mega widać, czy test pierwszy i drugi są tej samej czułości?
Gratulacje ❤️
 
No nie taki cień cienia 😋

Jeśli nie miałaś zrób trombofilie, bo jak serce przestaje bic to może być spowodowane problemami z krzepliwością.

Eno tu już mega widać, czy test pierwszy i drugi są tej samej czułości?
Gratulacje ❤️
Ten z rosmanna był 10, a tamten blady 25. Zrobię jutro rano jeszcze raz, a w pon zrobię betę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jeśli to prawda co mówią testy to wygrałas los na loterii :D
No zobaczymy, wszystkie z tego forum wiemy jak to może się skończyć. Nie nakręcam się na razie a raczej spodziewam się niemiłego rozczarowania, bo tak mnie ten jajnik boli, że ledwo wytrzymuję. Jakby się udało, to będę przeszczesliwa ale aż boję się mieć nadzieję.

@Katrinaka
Plan na razie mam taki, że w pon pójdę na betę, na wtorek mam i tak już zaklepaną wizytę u lekarki, która mnie skierowała do szpitala jak stwierdziła poronienie. Miałam z nią skonsultować badania, które wykonałam. W czwartek idę do endokrynologa w związku z wyższym wskaźnikiem homa. A tak ogólnie to będę mieć nadzieję, że te pozytywne testy to nie kolejny kiepski żart od losu i że okaże się, że będzie to zdrowa i donoszona ciąża.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No zobaczymy, wszystkie z tego forum wiemy jak to może się skończyć. Nie nakręcam się na razie a raczej spodziewam się niemiłego rozczarowania, bo tak mnie ten jajnik boli, że ledwo wytrzymuję. Jakby się udało, to będę przeszczesliwa ale aż boję się mieć nadzieję.
Musisz myśleć pozytywnie. A my cię będziemy wspierać i mam nadzieję, nawet mam pewność że niedługo do ciebie dołączymy 😊
 
No zobaczymy, wszystkie z tego forum wiemy jak to może się skończyć. Nie nakręcam się na razie a raczej spodziewam się niemiłego rozczarowania, bo tak mnie ten jajnik boli, że ledwo wytrzymuję. Jakby się udało, to będę przeszczesliwa ale aż boję się mieć nadzieję.
Tak, jasne stoicki spokój nigdy nie zaszkodzi. Nie ma się co nakręcać, wiem o co chodzi
 
No zobaczymy, wszystkie z tego forum wiemy jak to może się skończyć. Nie nakręcam się na razie a raczej spodziewam się niemiłego rozczarowania, bo tak mnie ten jajnik boli, że ledwo wytrzymuję. Jakby się udało, to będę przeszczesliwa ale aż boję się mieć nadzieję.

@Katrinaka
Plan na razie mam taki, że w pon pójdę na betę, na wtorek mam i tak już zaklepaną wizytę u lekarki, która mnie skierowała do szpitala jak stwierdziła poronienie. Miałam z nią skonsultować badania, które wykonałam. W czwartek idę do endokrynologa w związku z wyższym wskaźnikiem homa. A tak ogólnie to będę mieć nadzieję, że te pozytywne testy to nie kolejny kiepski żart od losu i że okaże, że będzie to zdrowa i donoszona ciąża.
I tego ci życzę 😍😘
 
reklama
Hej Kochane, ostatnio pytałam Was o badania jakie wykonać po poronieniu, a dzisiaj chciałam się Was poradzić o witaminy. W dalszym ciągu dochodzę do siebie po czwartkowym zabiegu i jak skończę antybiotyk, to chcę rozpocząć suplementacje z mężem. Jakie witaminy polecacie dla kobiety i mężczyzny? Spiszę sobie najczęściej powtarzające i zaopatrzę się w aptece. Życzę Wam miłego weekendu ❤️
 
Do góry