reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny, ja mam trochę inne pytanie. 21.02 poroniłam w 11tyg a miesiączkę miałam 22.03. Byłam na kontrolnym usg i wszystko jest w porządku. Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze i okolice lewego jajnika,więc stawiam na owulacje bo jestem (chyba) w połowie cyklu. Śluz zresztą też był podobny do tego owulacyjnego sprzed ciąży. Dzisiaj przy wizycie w toalecie zobaczyłam lekko różowy śluz. Zamarłam. Nigdy nie miałam plamień owulacyjnych. Czy to może być to? Miała któraś z was podobne doświadczenia? 😔🌺
 
reklama
A najgorsze z tego wszytkiego jest to, że jak się tam siedzi i on nic nie mówi to raz że szlak człowieka trafia a dwa z emilion pytań przychodzi jak się opuści gabinet... Ja tak przynajmniej mam🤷‍♀️
Mam tak samo. Przed wizytą po 10 razy powtarzam co mam zapytać a na wizycie zapomnę, po wizycie zaś mnóstwo pytań. Pęcherzyki jeszcze mogą pęknąć, mogą opóźnić się owulacja

Hej dziewczyny, ja mam trochę inne pytanie. 21.02 poroniłam w 11tyg a miesiączkę miałam 22.03. Byłam na kontrolnym usg i wszystko jest w porządku. Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze i okolice lewego jajnika,więc stawiam na owulacje bo jestem (chyba) w połowie cyklu. Śluz zresztą też był podobny do tego owulacyjnego sprzed ciąży. Dzisiaj przy wizycie w toalecie zobaczyłam lekko różowy śluz. Zamarłam. Nigdy nie miałam plamień owulacyjnych. Czy to może być to? Miała któraś z was podobne doświadczenia? 😔🌺
Ja tak niekiedy miałam że właśnie w środku cyklu mniej więcej miałam lekkie plamienie. Wspominałam kiedyś o tym ginekologowi ale powiedział żeby się nie przejmować. Ja mam też nadżerkę i to może być z tego bo niekiedy po stosunku też takie coś zaobserwowałam
 
Ja tak niekiedy miałam że właśnie w środku cyklu mniej więcej miałam lekkie plamienie. Wspominałam kiedyś o tym ginekologowi ale powiedział żeby się nie przejmować. Ja mam też nadżerkę i to może być z tego bo niekiedy po stosunku też takie coś zaobserwowałam

Rozmawiałam wczoraj o bólu z lekarzem, ale nie miałam wtedy jeszcze plamienia. Przy okazji mam IO i przyjmuje avaminę. Powiedział, że bóle nie mogą być związane z niczym poważnym bo na wizycie wszystko było w porządku, więc nic ginekologicznego mi nie dolega. Ból może być skutkiem ubocznym tabletek albo właśnie owulacji... Co nie zmienia faktu, że jestem przerażona.
 
On powiedział tylko tyle, że była szansa na bliźniaki. Mówił, że są te pęcherzyki, czyli raczej nie pękły. Kurde mało mówił, musiałam go za język ciągnąć. A ten jajnik boli mnie mocno od kilku dni, w planowana owulację czyli tydzień temu też mnie bolał. Poszłam na usg bo bałam się, że znowu mam torbiel.
Wstawię zdjęcie, dla mnie to tylko dwie czarne plamy, nigdy nie wiedziałam na usg pękniętego pęcherzyka, ani owulacji. Zobacz załącznik 1257801
Działaj, może będą bliźniaki skoro jeszcze są to owu chyba nie było.
 
Rozmawiałam wczoraj o bólu z lekarzem, ale nie miałam wtedy jeszcze plamienia. Przy okazji mam IO i przyjmuje avaminę. Powiedział, że bóle nie mogą być związane z niczym poważnym bo na wizycie wszystko było w porządku, więc nic ginekologicznego mi nie dolega. Ból może być skutkiem ubocznym tabletek albo właśnie owulacji... Co nie zmienia faktu, że jestem przerażona.
Obserwuj to. Kiedy występuje, jak często. Jeśli martwi cię to bardzo to umów się na wizytę i dopytaj. Jeśli wystąpiło jednorazowo nie ma się czym martwić.
 
Ja chyba zwariuje😂😂 zrobiłam sobie test owu, druga kreska się pojawila ale jeszcze nie az tak ciemna jak ta kontrolna. W terminie planowanej owu nic się nie pojawiało. Zrobiłam też dwa testy ciążowe dwóch firm i wyszły cienie cienia ale to mogą być te kreski testowe. Jestem tydzień przed @. Oszaleć można 🤪 na zdjęciu cień cienia.
20210409_145803.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja chyba zwariuje😂😂 zrobiłam sobie test owu, druga kreska się pojawila ale jeszcze nie az tak ciemna jak ta kontrolna. W terminie planowanej owu nic się nie pojawiało. Zrobam też dwa testy ciążowe dwóch firm i wyszły cienie cienia ale to mogą być te kreski testowe. Jestem tydzień przed @. Oszaleć można 🤪 na zdjęciu cień cienia. Zobacz załącznik 1257867
Cień cienia ale jest druga 💪
 
Ja chyba zwariuje😂😂 zrobiłam sobie test owu, druga kreska się pojawila ale jeszcze nie az tak ciemna jak ta kontrolna. W terminie planowanej owu nic się nie pojawiało. Zrobam też dwa testy ciążowe dwóch firm i wyszły cienie cienia ale to mogą być te kreski testowe. Jestem tydzień przed @. Oszaleć można 🤪 na zdjęciu cień cienia. Zobacz załącznik 1257867
Ja w tej starconej ciąży robiłam z ciekawości tydzień przed @ i był identyczny cień cienia, w dniu planowanej @ była delikatnie jaśniejsza dopiero 4 dni po @ były dwie grube krechy
 
reklama
Ja chyba zwariuje😂😂 zrobiłam sobie test owu, druga kreska się pojawila ale jeszcze nie az tak ciemna jak ta kontrolna. W terminie planowanej owu nic się nie pojawiało. Zrobiłam też dwa testy ciążowe dwóch firm i wyszły cienie cienia ale to mogą być te kreski testowe. Jestem tydzień przed @. Oszaleć można 🤪 na zdjęciu cień cienia. Zobacz załącznik 1257867
Trzymam kciuki :)
 
Do góry