reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mnie bolało tak do 6 tygodnia cały czas, gin mówiła że jeśli boli to żeby brać nospe ale jakoś przeżyłam i nie brałam ☺️
Witaj przyszła mamusiu😊
Ja również jestem s ciąży bliźniaczej i właśnie dzisiaj miałam prenatalne 😊
Co do mdłości : o ja pierxole (przepraszam za wyrażenie)🤣No koszmar jest 🤮ja mam mocne popołudniami i najgorsze wieczorem😬jak wstaje siusiu w trakcie nocy to ledwo idę trzymając się ściany 🤣co do wymiotów to nie jest tak zle, chociaż przedwczoraj zwymiotowalam do zlewu w kuchni po skonsumowaniu kabanosa, mój mąż zdążył tylko zapytać czy mi smakowały ( szukał w kilku sklepach)😂
Ja nie dopuszczam do głodu: ciagle coś jem, choćby minimalna ilość, trochę pomaga. Mam pregna vomi i tez ciut pomaga. A tak serio to już mam dość tych mdłości bo występują w parze z bólem głowy, zawrotami głowy i kołataniem serca 🙄
Oj coś wiem o tych pysznych smakołykach które nawet dobrze do żołądka nie dojdą 🙈mdłości mam cały dzień odkąd tylko otworze oczy a wymioty rano i wieczorem ale jak coś nie podpasuje to cały dzień morduje. Ja już stosowałam te tabletki pregna vomi, sam imbir a wczoraj przyszedł mi imbifem (zachwalany przez wszystkie ciężarne które znam) o JEJUNIU po tym dopiero miałam loty co 15 min. Jedyne co mi pomaga to cukierki miętowe. A co do Waszej trójeczki to widziałam zdjęcie sama słodycz ♥️♥️cieszę się że wszystko jest dobrze byleby te nasze dzieciaczki tak nas nie mordowaly z tymi nudnościami i wymiotami 🙈
 
reklama
Oj coś wiem o tych pysznych smakołykach które nawet dobrze do żołądka nie dojdą 🙈mdłości mam cały dzień odkąd tylko otworze oczy a wymioty rano i wieczorem ale jak coś nie podpasuje to cały dzień morduje. Ja już stosowałam te tabletki pregna vomi, sam imbir a wczoraj przyszedł mi imbifem (zachwalany przez wszystkie ciężarne które znam) o JEJUNIU po tym dopiero miałam loty co 15 min. Jedyne co mi pomaga to cukierki miętowe. A co do Waszej trójeczki to widziałam zdjęcie sama słodycz ♥️♥️cieszę się że wszystko jest dobrze byleby te nasze dzieciaczki tak nas nie mordowaly z tymi nudnościami i wymiotami 🙈
Ja właśnie leżę w łóżku i modlę się żeby mi przeszło bo za moment oszaleje , oczywiście już się zaczynaja nocne pielgrzymki do toalety🙄najgorsze jest to ze to powinno wszystko mijać a ja się nie czuje absolutnie lepiej🤮jak to tak do końca będzie???🙄🙄🙄🙄
 
Oj coś wiem o tych pysznych smakołykach które nawet dobrze do żołądka nie dojdą 🙈mdłości mam cały dzień odkąd tylko otworze oczy a wymioty rano i wieczorem ale jak coś nie podpasuje to cały dzień morduje. Ja już stosowałam te tabletki pregna vomi, sam imbir a wczoraj przyszedł mi imbifem (zachwalany przez wszystkie ciężarne które znam) o JEJUNIU po tym dopiero miałam loty co 15 min. Jedyne co mi pomaga to cukierki miętowe. A co do Waszej trójeczki to widziałam zdjęcie sama słodycz ♥️♥️cieszę się że wszystko jest dobrze byleby te nasze dzieciaczki tak nas nie mordowaly z tymi nudnościami i wymiotami 🙈
Właśnie był rzyg 🤢🤮😳wspaniała noc się zapowiada 😞
 
Właśnie był rzyg 🤢🤮😳wspaniała noc się zapowiada 😞
O jejku 😞😞biedna. Ja akurat dzisiaj w miarę ok. Może spróbuj z tymi cukierkami miętowymi lub ten imbifem ?zmoże akurat pomoże. Mnie też czasem pomaga jabłko. Kochana nie chciałabym Cie straszyć ale moja gin pow że to może potrwać do 16tyg a czasami nawet do 22tyg 😞 więc ja się nie nastawiam na to że szybko minie.
 
O jejku 😞😞biedna. Ja akurat dzisiaj w miarę ok. Może spróbuj z tymi cukierkami miętowymi lub ten imbifem ?zmoże akurat pomoże. Mnie też czasem pomaga jabłko. Kochana nie chciałabym Cie straszyć ale moja gin pow że to może potrwać do 16tyg a czasami nawet do 22tyg 😞 więc ja się nie nastawiam na to że szybko minie.
O mój Boże 😳musi u potestować co zadziała bo to się robi nie do wytrzymania🤢
Moja mama mówi ze skórkę od chleba można jeść i niby pomaga, ale ja przed wieczornym rzygankiem zjadłam wiec chyba na mnie nie działa 😂
A powiedz mi czy Ciebie tez tak bolą piersi w sensie sutki? Mi najbardziej dokuczają wieczorem oczywiście 🙄
 
O mój Boże 😳musi u potestować co zadziała bo to się robi nie do wytrzymania🤢
Moja mama mówi ze skórkę od chleba można jeść i niby pomaga, ale ja przed wieczornym rzygankiem zjadłam wiec chyba na mnie nie działa 😂
A powiedz mi czy Ciebie tez tak bolą piersi w sensie sutki? Mi najbardziej dokuczają wieczorem oczywiście 🙄
Wiesz co na samym początku to nie mogłam się schylac bo tak mnie ciągnęły a teraz nie, nic mnie nie boli. Za to jestem przerażona bo idę na badania i ta glukoza na czczo 🤮ja pierwsze jak wstaje to są tabletki od tarczycy i zaraz jem bo mi tak nie dobrze.
 
Wiesz co na samym początku to nie mogłam się schylac bo tak mnie ciągnęły a teraz nie, nic mnie nie boli. Za to jestem przerażona bo idę na badania i ta glukoza na czczo 🤮ja pierwsze jak wstaje to są tabletki od tarczycy i zaraz jem bo mi tak nie dobrze.
Hej. Gratuluję dwóch dzidziulkow. Ja napiszę to co wiem może pomoże na mdłości :
Mięta do picia, imbir, kisiel, jedzenie lekkostrawne gotowane, gumy pregna vomi
 
I mi np pomagały sucharki. Sucharka trzeba zjeść po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka żeby nie wstawać na pusty żołądek. Pomaga też jedzenie często ale w małych ilościach tak żeby żołądek był cały czas nasycony.
 
Dziewczyny a używacie coś na rozstępy na brzuszek? Ja się rozglądałam i niestety większość produktów jest od II trymestru a mi już się pokazują tygryski.. PS jestem na etapie czytania o tym acardzie przy krwiakach bo boję się go odstawić..
 
reklama
Do góry