reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG i brak zarodka

tak naprawdę wszystko jest możliwe o trzeba do samego końca wierzyć! Slyszalam juz przeróżne historie i niektóre byly z góry nastawione na porażkę... a jednak sie udalo i hyl happy end😊 u mnie slabo bo jak nigdy okres spoznia sie 3/4 dni a zawsze książkowo, wczoraj test i negatywny ... jutro chyba powtórzę jak nie przyjdzie, mega mnie to irytuje bo juz sie pojawiła nadzieja a wczoraj wszystko pryslo😏😏
Oby i u nas tak było, że wszystko będzie dobrze 🙄 może poprostu trochę za wcześnie, a za parę dni zobaczysz już dwie piękne grube kreski, trzymam kciuki 😁
 
reklama
Oby i u nas tak było, że wszystko będzie dobrze 🙄 może poprostu trochę za wcześnie, a za parę dni zobaczysz już dwie piękne grube kreski, trzymam kciuki 😁
no zobaczymy chociaz podejrzewam moze jakas infekcje albo stan zapalny 🙊 cos czuje w pachwinach... ale ogólnie uplawow nie mam. Daj znać jak będziesz cos wiedziala! Trzymam mocno kciuki za Ciebie🥰🥰🥰 ja po tej pozamacicznej to mam obawy, a Ty dajesz tez nadzieje ze sie uda! Choc masz 2 jajowody a ja tylko jeden, dobrze ze 2 jajnjki i ze do zaplodnienia wystarczy tylko jeden sprawny jajowod😅😅
 
no zobaczymy chociaz podejrzewam moze jakas infekcje albo stan zapalny 🙊 cos czuje w pachwinach... ale ogólnie uplawow nie mam. Daj znać jak będziesz cos wiedziala! Trzymam mocno kciuki za Ciebie🥰🥰🥰 ja po tej pozamacicznej to mam obawy, a Ty dajesz tez nadzieje ze sie uda! Choc masz 2 jajowody a ja tylko jeden, dobrze ze 2 jajnjki i ze do zaplodnienia wystarczy tylko jeden sprawny jajowod😅
no zobaczymy chociaz podejrzewam moze jakas infekcje albo stan zapalny 🙊 cos czuje w pachwinach... ale ogólnie uplawow nie mam. Daj znać jak będziesz cos wiedziala! Trzymam mocno kciuki za Ciebie🥰🥰🥰 ja po tej pozamacicznej to mam obawy, a Ty

no zobaczymy chociaz podejrzewam moze jakas infekcje albo stan zapalny 🙊 cos czuje w pachwinach... ale ogólnie uplawow nie mam. Daj znać jak będziesz cos wiedziala! Trzymam mocno kciuki za Ciebie🥰🥰🥰 ja po tej pozamacicznej to mam obawy, a Ty dajesz tez nadzieje ze sie uda! Choc masz 2 jajowody a ja tylko jeden, dobrze ze 2 jajnjki i ze do zaplodnienia wystarczy tylko jeden sprawny jajowod😅😅
Napewno wszystko się ułoży 😁 pozmaciczna to nie wyrok na szczęście, daj znać czy wszystko po szło po twojej myśli 😍
 
Myślę że mi się nie wydaję, razem z partnerem zauważyliśmy coś na tym USG w pęcherzyku...😍
Po prawej stronie na "ściance", czy mi się tylko wydaje...
Mój ginekolog jak już wspominałam nie jest najlepszy... jak myślicie co to może być? 😁😶
IMG_20210504_203206_01.jpg
Screenshot_20210504-203220.png
 
Do góry