reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jak jedzą Wasze maluszki? bo mój przechodzi bunt nie chce mleka I za każdym razem zostawia w butelce a robię mu tylko 100 ml a po warzywku to wcale nie pokazuj mu mleczka zastanawiam się czy to przejdzie?
 
reklama
Jak jedzą Wasze maluszki? bo mój przechodzi bunt nie chce mleka I za każdym razem zostawia w butelce a robię mu tylko 100 ml a po warzywku to wcale nie pokazuj mu mleczka zastanawiam się czy to przejdzie?
U nas cały czas 100 ml jej robię i też często zostawia 10- 20 ml i jedzenie trwa 40 minut. W nocy na śpiocha szybciej zje i na wieczór ok 140 ml uda jej się wcisnąć.
 
Jak jedzą Wasze maluszki? bo mój przechodzi bunt nie chce mleka I za każdym razem zostawia w butelce a robię mu tylko 100 ml a po warzywku to wcale nie pokazuj mu mleczka zastanawiam się czy to przejdzie?
U nas 120-140ml mm. Co 2.5-3.5 godziny. Nie zostawia nic. Po warzywach (3 duże łyżki stołowe) też często domaga się choć połowy porcji mleka. O ile z apetytem jest super tak znowu u nas problem ze spaniem 🤷‍♀️ zawsze coś
 
Jak jedzą Wasze maluszki? bo mój przechodzi bunt nie chce mleka I za każdym razem zostawia w butelce a robię mu tylko 100 ml a po warzywku to wcale nie pokazuj mu mleczka zastanawiam się czy to przejdzie?
A i czy tyje normalnie? Jak tak to bym chyba się nie martwiła na twoim miejscu
 
Jak jedzą Wasze maluszki? bo mój przechodzi bunt nie chce mleka I za każdym razem zostawia w butelce a robię mu tylko 100 ml a po warzywku to wcale nie pokazuj mu mleczka zastanawiam się czy to przejdzie?
U nas różnie,ale ostatnio mniej. I walczy i rzuca sie przy mleku. Po warzywach/ owocach potrafi pół porcji mleka jeszcze wypić,ale nadal podaje po pół słoiczka.
W piątek mamy trzecią dawke 6w1 i pierwsza dawkę meningokoków.
 
Dziewczyny Wy już warzywa i owoce, a my zmieniamy mleko z pepti na nutramigen bo chyba to było przyczyną biegunki, z którą walczyliśmy 2 tygodnie i w sumie do dziś nie jest jeszcze całkiem ok. Do tego teraz mały zlapal katar i kaszel ja już wymiękam. Mam nadzieję, że w końcu pójdzie ku lepszemu.
 
Dziewczyny Wy już warzywa i owoce, a my zmieniamy mleko z pepti na nutramigen bo chyba to było przyczyną biegunki, z którą walczyliśmy 2 tygodnie i w sumie do dziś nie jest jeszcze całkiem ok. Do tego teraz mały zlapal katar i kaszel ja już wymiękam. Mam nadzieję, że w końcu pójdzie ku lepszemu.
Trzymam kciuki by wszystko wróciło do normy :)

U nas też nie różowo, bo wychodzi drugi ząbek a do tego wróciły problemy skórne. Juz nie wiem czy to mleko, czy AZS czy jakiś inny alergen...
Młody ciągle się drapie 😔
 
reklama
A i czy tyje normalnie? Jak tak to bym chyba się nie martwiła na twoim miejscu
Za tydzien mam wizytę to sprawdzimy ile przytył w miesiąc ale ogólnie mój jest raczej drobny jesteśmy w dole siatki już wtedy kazano mi zwiększać kaloryczność bo małe przyrosty a teraz zobaczymy?
 
Do góry