reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witam mamusie. Jestem mama 5 latka. Obecnie skończyłam 26 tydzień ciąży bliźniaczej 2K2O. Termin na 9 sierpnia. Niestety we wtorek dostałam krwotoku i leżę w szpitalu . Co jakiś czas delikatnie plamie, lekarze nie wiedzą co jest przyczyną, na USG wszystko prawidłowe, skurczy brak. Mam bakterie w pochwie I dostaje antybiotyki dozylnie, dostaje już do głowy od tej nie wiedzy
Oby to był tylko jakiś krwiak i wszystko musi się powoli oczyścić.. w marcu leżałam w szpitalu u obok mnie była właśnie kobietka w ciąży bliźniaczej po krwotoku. Miesiąc ją trzymali bo plamienia były mimo że leżała. Ale wszystko się oczyściło i ją puścili :) oby i u Ciebie tak było. Trzymaj się tam jakoś i nie zamawiaj na zapas, trzeba wierzyć że będzie dobrze ❤️
 
Dziewczyny a jak wypadały wasze dzieci na usg do tego 16t rosły równo czy były rozbierznosci u mnie naprzyklad u gin tydzień temu według Om 15t1 a dzieci jedno 14t6 i 13i6
 
reklama
Do góry