reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny :) jak samopoczucie przy tej pięknej pogodzie? Mnie aż zachciało się żyć :)
Mam pytanko dotyczące badań kontrolnych w 32tc. Lekarz prowadzący wysyła mnie do szpitala mówiąc że tak się robi przy ciążach mnogich i już :) Was też wysyłali, bądź mają zamiar wysłać ?
 
reklama
Hej dziewczyny :) jak samopoczucie przy tej pięknej pogodzie? Mnie aż zachciało się żyć :)
Mam pytanko dotyczące badań kontrolnych w 32tc. Lekarz prowadzący wysyła mnie do szpitala mówiąc że tak się robi przy ciążach mnogich i już :) Was też wysyłali, bądź mają zamiar wysłać ?
Ja miałam robione prenatalne w 32tc prywatnie, nikt nic nie mówił że trzeba jechać do szpitala
 
Hej dziewczyny :) jak samopoczucie przy tej pięknej pogodzie? Mnie aż zachciało się żyć :)
Mam pytanko dotyczące badań kontrolnych w 32tc. Lekarz prowadzący wysyła mnie do szpitala mówiąc że tak się robi przy ciążach mnogich i już :) Was też wysyłali, bądź mają zamiar wysłać ?
Jak po wizycie? Jak Twój szyjka ile ma?
 
Hej dziewczyny :) jak samopoczucie przy tej pięknej pogodzie? Mnie aż zachciało się żyć :)
Mam pytanko dotyczące badań kontrolnych w 32tc. Lekarz prowadzący wysyła mnie do szpitala mówiąc że tak się robi przy ciążach mnogich i już :) Was też wysyłali, bądź mają zamiar wysłać ?
Hej ,Hej pogoda piękna ,mogłaby taka zostać;) Ja jestem w 25 tygodniu ,więc o badaniach kontrolnych jeszcze nic mi nie wiadomo. Lekarz wspominał tylko o tym zastrzyku na rozwój płuc u maluszków i z tego powodu mam pojawić się w szpitalu. Buziaki dla wszystkich brzuchatek;*
 
Hej ,Hej pogoda piękna ,mogłaby taka zostać;) Ja jestem w 25 tygodniu ,więc o badaniach kontrolnych jeszcze nic mi nie wiadomo. Lekarz wspominał tylko o tym zastrzyku na rozwój płuc u maluszków i z tego powodu mam pojawić się w szpitalu. Buziaki dla wszystkich brzuchatek;*
A to ciekawe, bo mnie znowu o tym nic nie mówił lekarz..może tam w szpitalu po prostu mi dadzą ten zastrzyk...pieron wie :)
 
A to ciekawe, bo mnie znowu o tym nic nie mówił lekarz..może tam w szpitalu po prostu mi dadzą ten zastrzyk...pieron wie :)
No może ,może . Chyba wszystko zależy od lekarza prowadzącego i praktyki jaka stosują w szpitalu. W jednym chyba to zalecają w innym nie. Okazuje się , że u nas w Wałbrzychu to standard przy ciąży bliźniaczej lub innej zagrożonej przedwczesnym porodem np. skracająca się szyjka.
 
Hej ,Hej pogoda piękna ,mogłaby taka zostać;) Ja jestem w 25 tygodniu ,więc o badaniach kontrolnych jeszcze nic mi nie wiadomo. Lekarz wspominał tylko o tym zastrzyku na rozwój płuc u maluszków i z tego powodu mam pojawić się w szpitalu. Buziaki dla wszystkich brzuchatek;*
U mnie lekarz też wspomniał o tych zastrzykach.
 
reklama
A na jaką długość i w którym tyg miałaś zakaldany? Ja też mam mieć zakaldany za 2 tyg i obawiam się trochę boję się infekcji.
W 20 tc miałam zakładany. Pamiętam, że w piątek miałam szyjkę 16mm, pojechałam do szpitala, a w poniedziałek już tylko 6 mm zostało. Dlatego jak najszybciej musieli mi założyć krążek.
Nie ma się co bać tych krążków. Nie czuć ich, dobrze podtrzymują. A infekcja mało prawdopodobna bo jak dostaniesz krążek to od razu dostaniesz coś przeciwgrzybicznego np. co dwa dni. I nic się nie dzieje :) upławy tylko duże są. To jest minus. Ja na początku myślałam że mi wody odchodzą :D ale lekarz mi wszystko wyjaśnił i uspokoił.
 
Do góry