reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Zazdroszczę treningu, ja niestety nie mogę się zmotywować do działania 🤦 A chce minimum 5 kg zrzucić.
To ja ostatnio tez dzialam 😍 biegam regularnie - spokojnym tempem po 3km, a dzisiaj wyskoczylam na rower i czuje sie przez to wspaniale 🥰🥰🥰 pisze zeby Cie zmotywowac 😁
 
reklama
Ja stosowałam metodę. Tak jak wyżej napisalam ta metoda dla 6 moesoacznego dziecka dla mnie za szybka jest.
Ja stosowałam. Ale trochę później niż pół roku, chociaż juz sama siedziala. Ja to sie boje trochę tej metody bo jest bardzo duże prawdopodobieństwa zadlawienia. Najpierw z 2, 3 miesiace papek pozniej zaczne dawac całości. U mojej corki w przedszkolu niedawno była sytuacja ze dziecko zadlawilo sie winogronem po tej sytuacji boje się wszystkiego.... Chlopczyk jest w śpiączce, i już nigdy nie będzie normalnie.... 😥😥
No właśnie zależy od dziecka, po niektórych widać, że są gotowe, a inne nie są.
Ja mam coś takiego, że nienawidzę brudnej buzi u dziecka, jak widzę jak jedzą same lody, a potem latają z taką brudną buzią, to mnie trzepie, nie wiem czy to jakas fobia brudnego dziecka czy co 🤣🤣
Ogólnie jakoś tak brzydzą mnie papki, nie zjem nawet ubitych ziemniaków, jakąś nienormalna jestem 😜😜
 
Po CC cię rana nie boli? Ja właśnie nie mogę biegać bo ciągnie :/
Nie, zupelnie jej nie czuje. Bardziej w glowie sobie wyobrazam co tam sie dzieje, dlatego jak tylko sie bedzoe dalo to wole jednak rower. Ale przy deszczowo-wietrznej pogodzie truchtam sobie tak mniej wiecej 8min/km i jest ok.
 
Ja nawet nie mogłam spróbować, ale jak czekałam na korytarzu przed salą do CC, to obok w sali dziewczyna rodziła naturalnie i przez kilka kolejnych nocy śniło mi się to jej "o boże nie dam rady, ratunku ja umieram " 🤣🤣 wtedy dziękowałam, że zrobią to za mnie, a potem przyszła pionizacja i dwa tygodnie bólu i już sama nie wiem co gorsze 😁
Ja rodziłam naturalnie i też tak krzyczałam 🙈 Dobrze, że miałam super położna i sam ordynator szpitala do mnie przyszedł, żeby mi pomóc rodzić, bo samych partych miałam dwie godziny.
Ze mną na sali leżała dziewczyna po CC (rodziła 22 godziny i w końcu jej zrobili CC) i na szczęście traktowali nas tak samo, ja wcale nie czuje się lepsza bo urodziłam naturalnie, czasami tak jest, że nie mamy na coś wpływu ☺️ a dla mnie nawet jak ktoś na życzenie chce mieć cc to tego nie neguję, nie moja sprawa 🙂

I dodam, że karmię tylko mm i nie mam wyrzutów sumienia, dla mnie ważne, że dziecko najedzone i uśmiechnięte 🙂 chociaż też się mnie obcy ludzie, których znam ledwo z widzenia pytali jak karmię dziecko 🙈

Moim zdaniem nie liczy się to jak kto urodził lub jak karmi dziecko tylko jak o nie dba i wychowuje ❤️
 
Nie, zupelnie jej nie czuje. Bardziej w glowie sobie wyobrazam co tam sie dzieje, dlatego jak tylko sie bedzoe dalo to wole jednak rower. Ale przy deszczowo-wietrznej pogodzie truchtam sobie tak mniej wiecej 8min/km i jest ok.
No to zazdroszczę, bo ostatnio na światłach z wózkiem biegłam, ale bolało więc daje sobie czas.
Jak młody będzie siedział z to kupuje rower biegowy i będę z nim biegała :D

Moim zdaniem nie liczy się to jak kto urodził lub jak karmi dziecko tylko jak o nie dba i wychowuje ❤️
Pewnie, że tak, ale często same sobie narzucamy ogromne oczekiwania, zupełnie niepotrzebnie.
 
Nie wiem jak u Was z pogodą, ale u mnie niby 23 stopnie, a odczuwalna w słońcu chyba z 40 🤣 cała upocona już jestem a i tak wyszłam wyrozbierana. 🙈
 
I dodam, że karmię tylko mm i nie mam wyrzutów sumienia, dla mnie ważne, że dziecko najedzone i uśmiechnięte 🙂 chociaż też się mnie obcy ludzie, których znam ledwo z widzenia pytali jak karmię dziecko 🙈

Moim zdaniem nie liczy się to jak kto urodził lub jak karmi dziecko tylko jak o nie dba i wychowuje ❤️
Rany, jak mnie to wkur***a, ze jak masz dziecko to nagle calej populacji wydaje sie ze moze sie wtracac w nie swoje sprawy, doradzac i komentowac. Mi sie od razu budzi agresor. Ludzie chyba swojego zycia nie maja 🤦‍♀️
 
reklama
Moja starsza tez jadla blw ale dla mnie półroczne dziecko jest za małe na tą metodę. Około 8 miesiąca najlepiej. Jak dziecko pięknie samo siada, a nie wymuszony siad. No kaszki w proszku u mnie odpadają bo sam cukier, także to sama bede ogarniać 😁
Ja zamierzam karmić na początku kaszkami i innymi produktami firmy holle nie mają żadnych cukrów zdrowa alternatywa i duża różnorodność 😂
 
Do góry