reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja też juz dziś po wizycie. Zrobiłam drugie USG prenatalne, tym razem prywatnie. Wogóle nie ma co porównywać to tego z NFZ! Badanie trwało ok. 30 min, a nie 10 min. Lekarz mi dokładnie wszystko omawiał, gdzie co i jak. Dostałam film, zdjecia usg i zdjecia 3d. i znam płeć. Lekarz ocenił ryzyko trisomi jako niskie.


Matko aż się wzruszyłam ❤️
Tyle stresu i nerwów. Czasami jednak warto wszystko sprawdzić dwa razy.. A mówią żeby ufać lekarzom.. Cieszę się że wszystko jest ok i że dzidziuś się przed tobą pokazał hihi
W którym tygodniu jesteś bo ja z pamiecia słabo 😂😂🙈
 
12+6. Ostatnia ciąża obumarła w 12 tygodniu i nie doczekałam się prenatalnych. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko ok.
Dzisiejszy Lekarz powiedział, że NIFTY daje wynik w 99%, a według niego moje ryzyko wynosi 94% ze względu na mój wiek 35 lat. Więc decyzja należy do mnie czy chcę wykonać to NIFTY.
 
Ja też juz dziś po wizycie. Zrobiłam drugie USG prenatalne, tym razem prywatnie. Wogóle nie ma co porównywać to tego z NFZ! Badanie trwało ok. 30 min, a nie 10 min. Lekarz mi dokładnie wszystko omawiał, gdzie co i jak. Dostałam film, zdjecia usg i zdjecia 3d. i znam płeć. Lekarz ocenił ryzyko trisomi jako niskie.
Ale ulga! Gratuluje!
Myśle ze HiGen na tym forum nie będziemy jednak polecać :) szkoda ze najadlas się nerwów.
pozdrawiam
 
Amantadyna to dopiero no name :) Nie ma setek tysięcy (łącznie) osób w badaniach klinicznych, w Polsce jeden lekarz twierdzi, ze łagodzi przebieg covida, ale działając Twoją własną bronią, tutaj dane:

"Spośród 1518 osób, które wyszły z gabinetu Włodzimierza Bodnara z receptą na amantadynę, tylko 806 miało kiedykolwiek test na COVID-19
17 osób, którym dr Bodnar przepisał amantadynę i które zrealizowały recepty, zmarło (...) niektórzy pacjenci realizowali receptę na długo przed chorobą, inni w dniu zgonu"

17 osób na 1518 z receptą, to ogromna ilość. Na logikę wcale nie ogromna, ale ogromna porównując do ilości "ofiar szczepionek". Lekarze nie mogą działać na podstawie obietnic jednego kolegi. Badania nad tą substancją trwają, ale zanim przebadają ją tak, jak przebadane są szczepionki, to miną miesiące (chociaż w sumie nie jestem pewna, czy kiedykolwiek tyle osób podda się testom).

Nie ma też zadnych badań nad tą substancją u kobiet w ciąży i nie będzie, bo przeciwskazań u pozostałych ludzi też jest dużo, np stan nerek i wątroby.
Jak słyszę o tej amantydynie to mi ciśnienie skacze :/ moi rodzice też uważają że to spisek firm farmaceutycznych i to jedyny słuszny lek.
Nie ma badań sensownych więc nie wiadomo, równie dobrze można powiedzieć że jedzenie codziennie pietruszki leczy covid bo przecież kilku osobom pomogło... ;)
 
Niema tego złego co by na dobre nie wyszło
Teraz poleżysz później się naboegasz przy maluchu ❤️ najważniejsze, że wszystko dobrze
Dokładnie - najważniejsze, że z dzidziusiem w porządku, a ja jakoś to przeleżę ;)
Zastanawiam się tylko, co jeszcze mogę robić - na netflixa nie mogę już patrzeć, na książki i komórkę też... nie wiedziałam, że można mieć zakwasy na palcach od trzymania komórki 🤣🤣🤣
Chyba zacznę wyszywać/szydełkować? ;)
 
Wiesz co ja z om mam termin na 30.11 a z USG wychodzi jedno 25 a drugie 26.11 i już się pogubiłam z tymi tygodniami . Nie stresuj się bo mam tak samo a wczoraj byłam na wizycie i z moimi dzidziuchami wszystko jest ok, mają już prawie 5cm 🥰🥰nawet dostaliśmy przyzwolenie na wyjazd nad morze. Od kilku dni to jakbym skrzydeł dostała , wstaje rano jem normalnie, dzisiaj posadziłam nawet kwiatki na balkonie a poprzednie tygodnie to była masakra,wymioty non stop i wgl nie wstawałam z łóżka . Teraz jak ręką odjął z dnia na dzień. Tylko tak mnie strasznie kręgosłup boli i nie wiem czy to normalne czy mnie nie owialo 😔
Dziękuję za słowa otuchy 😘 mam nadzieje ze nie zejdę na zawał jutro w poczekalni 🙃 mnie plecy tez bolą wystarczy ze dłużej posiedzę lub pochodzę. Dzisiaj bylam na działce ale nie robiłam doslownie nic a czuje plecy jakbym sie na dźwigała conajmniej. Myślę ze taki ból to normalne ale na owianie tez trzeba uważać wiadomo :)
 
reklama
To może krzyżówki do rozwiązywania. Ja też staram się leżeć, ale jak mam gdzieś wyjść to już czuje że jestem osłabiona od tego leżenia. A myślicie, że można już wyczuć ruchy? Ja miałam takie delikatne jakby pukniecie w dole brzucha wczoraj i dziś, ale może to moje jelita.....
 
Do góry