reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, podpowiedzi. Zrobiłam raz jeszcze dzisiaj bete i wyszło 136.03 mIU/ml już zgłupiałam. Jutro mam lekarza więc może się coś więcej dowiem.
Zbadaj przyrost w piątek i będziesz widział czy ciąża rozwija się prawidłowo 🙂
 
reklama
Witam dziewczyny 🙂 robiłam dziś Beta HCG 2 dni przed spodziewana miesiączka i wynik mam 52,27 dobrze to wskazuje? I czy miała któraś tak przed miesiączka ? Testy ciążowe wszystkie pozytywne mam nadzieje ze się udalo 😍
 
Witam dziewczyny 🙂 robiłam dziś Beta HCG 2 dni przed spodziewana miesiączka i wynik mam 52,27 dobrze to wskazuje? I czy miała któraś tak przed miesiączka ? Testy ciążowe wszystkie pozytywne mam nadzieje ze się udalo 😍
Powtórz za 48h i sprawdź przyrost. Pojedynczy wyniki o niczym nie świadczy. jedynie potwierdza ciążę.
 
Dziewczyny a mam takie pytanie miałyście może na początku lekkie ukłucia w jajnikach czy tez takie napięcie w jajnikach ból okresowy mam ale słabszy niż zawsze co prawda jutro mam termin okresu wiec zobaczymy 🤷🏼‍♀️🙂 ale troszkę się boje niepokoją mnie te bóle 🤦🏼‍♀️🙂będę wdzięczna za odpowiedz 🙂
 
Dziewczyny a mam takie pytanie miałyście może na początku lekkie ukłucia w jajnikach czy tez takie napięcie w jajnikach ból okresowy mam ale słabszy niż zawsze co prawda jutro mam termin okresu wiec zobaczymy 🤷🏼‍♀️🙂 ale troszkę się boje niepokoją mnie te bóle 🤦🏼‍♀️🙂będę wdzięczna za odpowiedz 🙂
Dolegliwości "jak na okres" są normalne. Mnie brzuch jak przed miesiączką, w każdej z ciążą bolał do ok 10-12 tyg. Natomiast co do kłucia jajników się nie wypowiem. Mnie ani na owulację, ani na okres nigdy jajniki nie odzywały. Ale myślę, że jeżeli masz tak zazwyczaj przed @ to nie na co się niepokoić.
 
Dziewczyny a mam takie pytanie miałyście może na początku lekkie ukłucia w jajnikach czy tez takie napięcie w jajnikach ból okresowy mam ale słabszy niż zawsze co prawda jutro mam termin okresu wiec zobaczymy 🤷🏼‍♀️🙂 ale troszkę się boje niepokoją mnie te bóle 🤦🏼‍♀️🙂będę wdzięczna za odpowiedz 🙂
Akurat takie bóle miałam w dwóch ciążach, w pierwszych tygodniach. Pierwsza ciąża w lutym, druga ciąża teraz, ból jajnika spowodowany był tym, że powstały mi torbiele, które sie później same wchłaniały.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To ja zawsze mam bolące owulacje jajniki tez czasem przed okresem mi się odzywały także miejmy nadzieje ze jest wszystko dobrze 🙂 a powiedzcie mi piersi bardzo was bolały ? Mnie bolały od owulacji zaraz same brodawki aż piekły później przeszło i teraz tak chwilowo mnie coś zaklują a dziś już czuje ze są mega nabrzmiałe wiec zobaczymy co jutro będzie 🙂
 
reklama
Dziewczyny a co myślicie o becie wynoszącej 20 w 48 dc i spóźniającym się okresie 16 dni. Robiłam betę tydzień temu i wynosiła <0,02. Dla mnie bardzo dziwne... Wcześniej miesiączki regularne
 
Do góry