reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Z okolic Piaseczna pod Warszawą. Doradził mi jechać do szpitala do Piaseczna lub do Warszawy na Madalińskiego. Sama nie wiem co robić. Wracam do domu i nie wiem co robić.
Jestem z Warszawy. Ja trafiłam do Wołomina bo tam pracuje mój lekarz. Tylko dlatego szpital tragedia. Moja siostra była w św Zofi też z poronieniem. Bardzo dobry szpital super sprzęt . Jej kilka razy dziennie robili usg u mnie 2 razy.
 
reklama
Jestem z Warszawy. Ja trafiłam do Wołomina bo tam pracuje mój lekarz. Tylko dlatego szpital tragedia. Moja siostra była w św Zofi też z poronieniem. Bardzo dobry szpital super sprzęt . Jej kilka razy dziennie robili usg u mnie 2 razy.
Ja jestem z Wołomina. O której pani dr mówisz ? Szpital ogólnie tragedia to prawda
 
Aż sprawdziłam moją dokumentację

4 lutego moja beta- 21 398 !
9 lutego - na usg- Wpowiększonej jamie macicyuwidoczniono pęcherzyk ciążowy, bezpęcherzyka
żółtkowego i bezecha zarodka :
11 lutego- zarodek z akcją serca

Też mnie lekarz 9 lutego najstarszł że puste jajo bo przy takiej becie to już musi być wszystko. A się mylił. I miał ciukowy sprzęt.

Jak dla mnie skoro beta rośnie to jest jeszcze szansa że się ten pecherzyk na dniach w macicy pojawi.

Ja bym poczekała ale zrobisz co uważasz. Ważne są częste kontrole żeby faktycznie sprawdzać czy pecherzyk widać w macicy czy gdzieś indziej.

Trzymam mocno kciuki choć wiem że stresu to ogromnego dostarcza.
 
reklama
Do góry