reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Co tam się z córcią działo?
Ehh mam wrażenie że ta biochemiczna cie podłamała dość mocno.. [emoji52]Trzymaj się..

Czy ty napisałaś 3h drzemki? Ale ci się dziecko udało [emoji38] ja dziś liczyłam że padnie choć na 10min no bo wstała wcześniej niż zwykle bo o 4 ale gdzie tam, wszystko tak interesujące że nie ma mowy o spaniu, teraz właśnie roznosi kolejna kolorowankę brata [emoji38]


@liczba a co u was?
Oj tak mam w domu spiocha. Zasypia 22 wstake 9.30 i idzie spac od 14 do 17.
Czasem nam czasowo sie cos przesunie w przod czy w tył. Pozegnalismy pobudki w nocy wiec jest naprawde super .

Jesli chodzi o Julcie nie bardzo chce pisac to tu publicznie. Powiem tylko tyle ze 22.06 mamy wizytę u psychiatry.
 
reklama
Oj tak mam w domu spiocha. Zasypia 22 wstake 9.30 i idzie spac od 14 do 17.
Czasem nam czasowo sie cos przesunie w przod czy w tył. Pozegnalismy pobudki w nocy wiec jest naprawde super .

Jesli chodzi o Julcie nie bardzo chce pisac to tu publicznie. Powiem tylko tyle ze 22.06 mamy wizytę u psychiatry.
Ile Julcia ma lat ?
 
Boże... Jestem w szoku. Masz rację, odwiedź psychiatrę i psychologa. Myślę, że nawet kiedy jesteś pewna swojego dziecka, to matki często nie wiedzą wszystkiego. Dzieci nie do końca mają świadomość konsekwencji swoich słów. Jednak jeśli coś napisała, to ma jakiś dla niej sens, może odczuwa wstyd żeby powiedzieć że to nie były puste słowa. Przypilnuj, wspieraj. Współczuję Wam stresu.

Myślę, że ktoś zgłosił to co napisała. Rodzice lub znajomi.
...
 
Ostatnia edycja:
reklama
My dzisiaj kończymy dwa latka. Jak ten czas leci [emoji26]dlatego badam się i od lipca rozpoczynamy starania o rodzeństwo. Trzymajcie kciuki [emoji8]
received_323892169408764.jpeg
received_237018814523701.jpeg
received_852164562316627.jpeg
received_477376040019455.jpeg
received_265384452034934.jpeg
 
Do góry