reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dokładnie miesiaczka wystąpiła więc niema tu mowy o ciąży nieważne czy dłuższa czy krótsza ale była
 
Chyba ze chodzi o plamienie implantacyjne 🤭 to występuje dość rzadko i musi dojść do zapłodnienia a tutaj nie ma śladu o możliwości zapłodnienia. Skad wzięłaś ten preejakulat?
 
I w ogóle musiałabyś mieć wielkie szczęście (w Twoim przypadku myśle, ze pech - chyba nie chcesz zadnej ciazy) zajście w ciąże wcale nie jest takie proste od włożenia członka „kilka razy” i to jeszcze w prezerwatywie. 🙂 jeśli masz jakieś Jeszcze „ale” to po prostu zrób test i nie doszukuj się problemów tam gdzie ich nie ma. Jeśli nie jesteś gotowa na takie zabawy to radzę jeszcze poczekać bo z każdym miesiącem będziesz się głowic i pytac się ludziom którzy nie są w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie? Nie mamy kuli niestety i nie wróżymy 💁‍♀️
 
Chyba ze chodzi o plamienie implantacyjne 🤭 to występuje dość rzadko i musi dojść do zapłodnienia a tutaj nie ma śladu o możliwości zapłodnienia. Skad wzięłaś ten preejakulat?
Chodzi o ten płyn co wydziela się podczas erekcji. Jedyne co mi jeszcze przychodzi jeszcze na myśl to to że dość długo śpię do 12-13 ale to pewnie przez to że chodzę spać około 2 i pracuje. Po czym stwierdzasz że niema śladu po zapłodnieniu. Wzrost piersi po okresie nie jest objawem ? Chyba trochę za dużo się naczytałam o tym wszystkim.
 
Chodzi o ten płyn co wydziela się podczas erekcji. Jedyne co mi jeszcze przychodzi jeszcze na myśl to to że dość długo śpię do 12-13 ale to pewnie przez to że chodzę spać około 2 i pracuje. Po czym stwierdzasz że niema śladu po zapłodnieniu. Wzrost piersi po okresie nie jest objawem ? Chyba trochę za dużo się naczytałam o tym wszystkim.
proszę Cię… i co z tym płynem? Był w środku prezerwatywy nie? Śpię długo odkąd pamietam i w ciąży jestem od marca dopiero 💁‍♀️ No właśnie PO OKRESIE(!!!) jak było krwawienie to nie ma szans na ciąże… plamienie implantacyjne tyle nie trwa z tego co wiem 🙃 zrób test i się dowiesz a najlepiej betę bo zobaczysz kreskę testową i się będziesz doszukiwać 🧐 a piersi Ci rosną ot tak poprostu, kiedyś musza 🙂
 
Różnica była taka że bolał mnie brzuch a normalnie nie zawsze boli. Innego zbliżenia nie było tylko to. Przed okresem piersi były normalne tzn mieściły się a teraz trochę wystają za miseczkę. Okres był taki jaki opisałam. Martwią mnie te piersi.
Przed tobą jeszcze jakieś 30 lat gdzie będziesz miała okres [emoji2370] będzie ból i mdłości, złe samopoczucie a czasem będzie super bezboleśnie. Witaj w świecie kobiet [emoji3590]

P. S w ciąży nie jesteś.
 
reklama
Twój organizm w tym wieku jeszcze caly czas się zmienia. Ciąży tutaj nie widzę bo zbytnio nie ma jak. Tymbardziej że miałaś okres. Plamieniem implamtacyjnym nie można tego nazwać ponieważ masz przy nim małe ilości krwi czasami nawet tylko kilka godzin. Ale jak się nadal obawiasz kup najzwyklejszy płytkowy test ciążowy i tyle.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry