reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
proszę Cię… i co z tym płynem? Był w środku prezerwatywy nie? Śpię długo odkąd pamietam i w ciąży jestem od marca dopiero 💁‍♀️ No właśnie PO OKRESIE(!!!) jak było krwawienie to nie ma szans na ciąże… plamienie implantacyjne tyle nie trwa z tego co wiem 🙃 zrób test i się dowiesz a najlepiej betę bo zobaczysz kreskę testową i się będziesz doszukiwać 🧐 a piersi Ci rosną ot tak poprostu, kiedyś musza 🙂
Pomijając historie tego wątku 🥴 to moje plamienie implantacyjne trwało 4-5 dni i było koloru zbliżonego do miesiączkowego 😂🥴🤭 nie mówię tu o intensywności. No i dolegliwości ciążowe zaczęły się dopiero w 6tc 😁
 
reklama
Pomijając historie tego wątku 🥴 to moje plamienie implantacyjne trwało 4-5 dni i było koloru zbliżonego do miesiączkowego 😂🥴🤭 nie mówię tu o intensywności. No i dolegliwości ciążowe zaczęły się dopiero w 6tc 😁
Czy ból albo inne dolegliwości pms występowały przed lub w trakcie? Jakie pojawiac się dolegliwości w 6 tygodniu ?
 
Czy ból albo inne dolegliwości pms występowały przed lub w trakcie? Jakie pojawiac się dolegliwości w 6 tygodniu ?
Nie widzę niestety żadnych możliwości w twoim przypadku, ponieważ przede wszystkim stosunek był w prezerwatywie, a w ciążę nie zachodzi się OT TAK. Podstawowa sprawa to erekcja w środku. Akurat ja czułam się normalnie, nie robiłam żadnych testów tylko od razu poszłam na betę w dniu spodziewanej miesiączki. My akurat planowaliśmy ciążę, więc wszystko było świadome i nie doszukiwałam się żadnych sygnałów w organizmie. Wraz ze wzrostem bhcg pojawiają się objawy ciąży. Chociaż w mojej pierwszej ciąży (którą niestety straciliśmy) nie miałam żadnych objawów. Teraz mam wszystkie możliwe jakie przypisuje się do ciąży 🥴🤦‍♀️
 
Hej. Mam 18 lat.10 dni po okresie w czerwcu chłopak włożył mi kilka razy członek w prezerwatywie bez wytrysku. W lipcu dostałem okres 2 dni po terminie lecz mam nieregularne cykle. Podczas okresu towarzyszył mi silny ból podbrzusza przed i w czasie okresu, po okresie ustal. W pierwszy dzień był to śluz z krwią, drugiego była już krew , trzeciego jeszcze więcej krwi, w czwarty dzień od rana jeszcze była krew na wieczór już nie było. Boję się że jestem w ciąży ponieważ trochę urosły mi piersi po okresie. Innych objawów nie mam. Pomóżcie
Prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży jest na równi z tym, że zostanę Papieżem. Nie ma szans. Okres był w terminie, przebiegał prawidłowo. Nie ma czego się tu doszukiwać.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry