reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny u mnie jednak jak w zegarku 🤭
Wczoraj się pożaliłam.. i wieczorem ok 22 po ćwiczeniach @ !
Wczoraj pare kropel, a dzisiaj standard.
Zawsze liczycie 1 dzień od wystąpienia krwawienia nawet niewielkiego prawda?
Ulżyło mi trochę ...
 
reklama
Ja niestety tak mam od momentu poronienia. W pełni nie potrafię dziewczyny cieszyć się z czyjejś ciąży, tracę nadzieje.4 cykl i nic...
Tak bardzo pragnę, sama pracuje z dziecmi. Serce mi peka. Może za bardzo
Wcześniej nic mnie nie ruszało.. a teraz..widzę babeczkę z brzuszkiem, smutno mi, widzę z maleństwem.. to samo :/ ja nie wiem co się porobiło.. w pracy mam 3 koleżanki w ciąży.. rewelacja :/ tzn cieszę się, że im się układa.. ale smutno mi, że to nie ja zasuwam z takim brzuszkiem..
 
Hej, dostałam po poronieniu skierowanie na wymaz w kierunku chlamydii,mykoplazmy i ureaplazmy. Gin kazała zrobić je po pierwszej @. Dziś mam umówioną wizytę na pobranie tych wymazów, ale właśnie mnie naszła myśl,że skoro po łyżeczkowaniu brałam antybiotyk 5 dni to jeśli nawet była jakaś bakteria to raczej została wybita [emoji849] Nie wiem czy jest więc sens robić te wymazy teraz czy poczekać i zachować to skierowanie na inny termin [emoji2955] Co myślicie? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Myśle ze warto zrobić wymazy, bo na każda z tych bakterii są zapewne inne antybiotyki, niekoniecznie jeden wybija wszystkie 😘 życzę Ci żeby wszystko dobrze wyszło oczywiście
 
Wcześniej nic mnie nie ruszało.. a teraz..widzę babeczkę z brzuszkiem, smutno mi, widzę z maleństwem.. to samo :/ ja nie wiem co się porobiło.. w pracy mam 3 koleżanki w ciąży.. rewelacja :/ tzn cieszę się, że im się układa.. ale smutno mi, że to nie ja zasuwam z takim brzuszkiem..
Ja tez mam takie etapy. Nie smutno ale nieswojo mi, dziwnie :c
 
Czy hormony fsh lh i resztę bada się dopiero w 3 cyklu po poronieniu?
Chciałam się wybrać ale znajduję takie informacje.
Te hormony bada się 3-5 dzień cyklu. One z każdym cyklem mogą wyglądać inaczej. W cyklu po poronieniu mogą jeszcze nie być w normie zwłaszcza jeśli było łyżeczkowanie. Jednak nie ma na to reguły. Dużo zależy od ciała.
 
Hej, dostałam po poronieniu skierowanie na wymaz w kierunku chlamydii,mykoplazmy i ureaplazmy. Gin kazała zrobić je po pierwszej @. Dziś mam umówioną wizytę na pobranie tych wymazów, ale właśnie mnie naszła myśl,że skoro po łyżeczkowaniu brałam antybiotyk 5 dni to jeśli nawet była jakaś bakteria to raczej została wybita [emoji849] Nie wiem czy jest więc sens robić te wymazy teraz czy poczekać i zachować to skierowanie na inny termin [emoji2955] Co myślicie? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Wymazów nie robi się po braniu antybiotyku, bo wynik może wyjść fałszywie ujemny. Warto poczekać 2 tygodnie po zakończeniu leczenia antybiotykiem i wtedy zrobić. To badanie jest ważne ok pół roku. Mnie lekarz nawet w ciąży kazał je powtarzać. Te żyjątka niestety wpływają na poronienia. To ważny wymaz. Warto go zrobić. Tyle, że warto, by twój partner też zrobił.
 
Te hormony bada się 3-5 dzień cyklu. One z każdym cyklem mogą wyglądać inaczej. W cyklu po poronieniu mogą jeszcze nie być w normie zwłaszcza jeśli było łyżeczkowanie. Jednak nie ma na to reguły. Dużo zależy od ciała.
Dzięki za odp. No właśnie u mnie nie było ani łyżeczkowania ani tabletek ale znalazłam i formację, że lh i fsh 6 tyg po. A ja dostałam właśnie @ po 28 dniach i zastanawiam się czy teraz już mogę czy to strata kasy.
Badałabym oczywiście w 3 dc
 
reklama
Ile jesteś dpo?[emoji8]
Pik mialam w sobotę późnym wieczorem, więc dopiero co..
Mam też wrażenie że ochota na przytulanki mniejsza, ale jak mąż zacznie mnie przytulać to normalnie szaleje :O biedny cały podrapany :O A im bardziej mocno go łapię pazurkami tym on bardziej szaleje [emoji38] także jest ostro [emoji38][emoji2368][emoji41]
 
Do góry